Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Zdravé ovesné sušenky s extra panenským olivovým olejem, čokoládou a medem

Dnes pro vás máme recept na sušenky, po kterých se u vás doma jen zapráší. Samotná příprava je velice snadná a naše sušenky si prostě zamilujete. Pojďte do toho s námi!

INGREDIENCE

  • 115g ovesných vloček
  • 80g celozrnné pšeničné mouky
  • 75g Extra panenského olivového oleje La Chinata
  • 75g Medu La Chinata
  • 30g Čokolády La Chinata
  • 1 vejce
  • ½ čajové lžičky kypřicího prášku do pečiva

POSTUP

V míse smícháme sypké ingredience, tedy vločky, mouku, kypřicí prášek a na malé kousky nalámanou čokoládu.

Bokem smícháme vejce, olej a med. Jakmile se všechny ingredience spojí, přidáme tuto směs ke směsi sypké a opět pečlivě promícháme, aby se vše spojilo.

Na pečicí papír tvarujeme těsto do formy sušenek. Je důležité, aby byly všechny zhruba stejně velké a měly mezi sebou rozestupy.

Pečeme v troubě předehřáté na 180o po dobu 20 minut, nebo dokud sušenky nezezlátnou. Poté sušenky vyjmeme a necháme vychladnout.

Pokud rádi experimentujete, můžete do těsta přidat 15g Mouky z olivových semínek La Chinata a hrst Olivových semínek La Chinata. Tím dosáhnete vyvážené chuti mezi sladkostí medu a čokolády a charakteristickou chutí olivových semínek.

Dobrou chuť!

 

Sdílej se svými přáteli: