Shopping Cart

No products in the cart.

Výživný Olej Na Nehty A Kůžičku

10 ml | 1840 Kč / 100 ml
Skladem
(Hodnocení: 1)

184,00  včetně DPH

Lakujeme si nehty velmi pečlivě a jemně, dokonce je pilujeme a děláme si peeling, ale opravdu si myslíte, že se o nehty dostatečně staráte? Nehty hodně trpí a vyžadují hydrataci, proto je velmi důležité přidat výživný olej na nehty a kůžičku, protože hydratuje, vyživuje a pomáhá při aplikaci a účinnosti dalších ošetření.
Jedná se o produkt obohacený o extra panenský olivový olej, brutnák lékařský, třezalku tečkovanou a eukalyptus, které poskytují extra hydrataci a pomáhají udržovat oblast nehtů v dokonalém stavu.
Tento olej vám pomůže nehtům nejen vypadat mnohem zdravěji a pevněji, ale také zjemňuje a hydratuje kůžičku v okolí nehtů a jemně ji odstraňuje.

Obsah: 10 ml

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

SLOŽKY:

HELIANTHUS ANNUUS (SLUNEČNICE) SEMENNÝ OLEJ, KAPRYLOVÝ / KAPRICKÝ TRIGLYCERID, OLEA EUROPAEA (OLIVOVÝ) OVOCNÝ OLEJ, BORAGO OFFICINALIS OLEJ ZE SEMINY, KVĚTINOVÝ PERFORATUM OLEJ KVĚTINOVÝ, KVALITNĚ KVALITNÝ KUMORIUM, ACIDUM OIL CITY, AQUALYPTUS GLOURULUS, CITORLOW EXTRATA PEEL OIL EXPRESSED, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL, ASCORBYL PALMITATE, BHT, BENZYL BENZOATE, CITLENOL, CITENOL, FENOL.

1 recenze Výživný Olej Na Nehty A Kůžičku

 1. 5
  (Hodnocení: 1)
  100% of custommers recommend this product
  5 Stars100%4 Stars0%3 Stars0%2 Stars0%1 Star0%
 2. Manikúra i pedikúra

  Věnovala jsem kamarádce, která dělá nehty a nemůže si produkt vynachválit. Teď už kupuje pravidelně sama.

  0 of 0 found this review helpful
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *