Shopping Cart

No products in the cart.

Využijte své masky s Multimaskingem

 

Někdy nevyužíváme masky, které máme doma, tak, jak bychom mohli, proto chceme mluvit o rutině péče o pleť, kterou milujeme a která v poslední době vyvolává spoustu řečí, Multimasking, znáte? Víte o co jde? Věnujte pozornost, protože vám to řekneme podrobně.

Každý typ pleti má jiné potřeby a dokonce i každá oblast obličeje vyžaduje specifické ošetření. Nestalo se vám, že jsou oblasti vašeho obličeje mastnější, zatímco jiné sušší?

Ať už je vaše pleť jakákoli, přicházíme vám představit Multimasking techniku, která spočívá v kombinování různých typů masek pro každou oblast obličeje v závislosti na jejích vlastnostech a potřebách. Je zcela přizpůsobitelný a snaží se jednotným a rychlým způsobem zlepšit vzhled obličeje.

Bezesporu je dokonalým spojencem pro smíšenou pleť, která mívá přebytek kožního mazu v T zóně, suché tváře a dokonce i místa, kde je pleť matná. V tomto příspěvku vám prozradíme perfektní kombinaci, jak rychle a snadno dosáhnout zářivé pleti.

Kosmetika a multimasking. Identifikujte svůj typ pleti

Je vaše pleť smíšená, mastná nebo suchá? Jak se chovají různé oblasti vašeho obličeje? Podle odpovědí vytvoříme vzor, ​​ podle kterého naneseme naše masky.

Vyberte si kosmetiku a masky, které nejlépe vyhovují vašim potřebám

Pro mastné/nadměrné množství kožního mazu na obličeji, s rozšířenými póry a lesklým vzhledem: použijte čistící masku La Chinata. Pomáhá kontrolovat tvorbu kožního mazu a umožňuje matný vzhled, který je svěží a zároveň šťavnatý.

Pro suchá, podrážděná nebo odlupující se místa: zvolte hydratační masku, získáte pevný, sametový a hladký povrch.

Pro méně rozzářená místa na obličeji: zvolte Revitalizační masku, pomůže dodat pleti extra jas, takže bude vypadat zářivě.

Naneste masky a nechte je působit

Počkejte 10 minut: využijte příležitosti k relaxaci, vychutnejte si knihu, dejte si kávu nebo pokračujte v hýčkání vaší pleti!

Opláchněte pleť vlažnou vodou a voila!

Odstraňte zbytky masky teplou vodou a vychutnejte si příjemný pocit, který zaznamenáte na obličeji.

Nyní už víte, že pokud máte mezi svou kosmetikou více masek, využijte toho s multimaskingem!

Hydratační Pleťová Maska

Vyživující Pleťová Maska

Pleťová Revitalizační Maska

Očistná Pleťová Maska

Liftingová Pleťová Maska

Sdílej se svými přáteli:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *