Shopping Cart

No products in the cart.

Výběrový Extra Panenský Olivový Olej „Selección“

500 ml | 54,4 Kč / 100 ml
Skladem

272,00  včetně DPH

Extra panenský olivový olej „Selección“ je olej vysoké kvality získávaný výhradně z nejlepších oliv odrůdy Manzanilla Cacereña, sbíraných ručně v olivových hájích v severních oblastech provincie Cáceres a lisovaných za studena do 24 hodin po sběru.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

La Chinata „Selección“ je olej vysoké kvality získávaný z nejlepších oliv manzanilla cacereña, sbíraných ručně v olivových hájích v severních oblastech provincie Cáceres (Sierra de Gata, Las Hurdes, la Vera, Valle del Jerte a Valle del Ambroz) a lisovaných za studena do 24 hodin po sběru.

V těchto oblastech se zvláštním mikroklimatem začíná sběr v prvních dnech měsíce října a končí na konci listopadu. Tímto způsobem lze získávat jedinečné a s ostatními nesrovnatelné oleje, jak pro jejich složení (s kyselostí nižší než 0,3%), tak pro vlastnosti oceňované našimi smysly.

Olej má intenzivní nádech čerstvé trávy, jeho chuť je současně jemná a ovocná. Navíc má vysokou nutriční a terapeutickou hodnotu, protože oliva odrůdy manzanilla cacereña obsahuje přes 75 % kyseliny olejové, což je mnohem více než u jiných odrůd

Tyto charakteristické rysy zůstávají po dlouhou dobu neměnné díky mimořádné stabilitě.

Vhledem k vynikající chuti a terapeutické hodnotě se jedná o ideální olej pro použití za syrova (do salátů, na zeleninu, na vařené ryby, carpaccio, atd.).

La Chinata „Selección“ se dodává v láhvích z tónovaného skla pro ochranu proti světlu, které je nejhorším nepřítelem extra panenského olivového oleje. Po otevření láhve doporučujeme spotřebovat obsah co nejdříve, abyste mohli plně ocenit jeho vlastnosti a zabránili oxidaci.

Dodává se v nádobách o 500 ml.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Výběrový Extra Panenský Olivový Olej „Selección““

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…