Shopping Cart

No products in the cart.

Ventresca Z Bílého Tuňáka V Extra Panenském Olivovém Oleji „Bonito del Norte“

120 g | 295 Kč / 100 g
Skladem

354,00  včetně DPH

Ventresca z bílého tuňáka se získává z nejšťavňatějsí a nejchutnější části ryby, přesněji z oblasti mezi hlavou a břichem, tato malá část tuňáka, s charakteristickým laminátem a dokonalou vyvážeností chuti, přiměřeným podílem tuků, vysokým obsahem bílkovin s vysokou biologickou hodnotou a jeho podílem polynenasycených mastných kyselin,tato část tuňáka je ve světové gastronimii nejvíce hodnotná.

Severský tuňák se chytá běhěm rybářské sezóny v Biskajském zálivu, chytá se jeden po jednom na háček stejně tak jako se to dělalo před mnoha staletími, kdy lodě vyplouvaly z přístavu v Kantábrii na moře v malých loďkách s vesly a plachty, aby ulovily vzácný modrý exemplář.

Extra panenský olivový olej má vysoký obsah polyfenolů jako například vitamín E, který je silným antioxidantem a byl pro své konzervační účinky užíván už starověkými Řeky a Etrusky. Přidává také bílému tuňáku vynikající chuť, což z nich dělá perfektní kombinaci.

Doporučujeme používat na saláty, při přípravě předkrmů, spolu s česnekovým olivovým olejem nebo olejem s česnekem a chilli, také se hodí k zelenině, jako například k naší karamelizované cibuli nebo naší slavné paprice pečené v syrupu.

Obsah:
čistá hmotnost: 90g
čistá hmotnost po odkapání: 60g

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

SLOŽENÍ:

Bonito del Norte (bílý tuňák), extra panenský olivový olej (33,3 %), sůl.

Výživové údaje na 100 g scezeného produktu: Energetická hodnota 1202 kJ/289 kcal, Tuky celkem 21 g, Nasycené tuky 4 g, Sacharidy 0 g, Cukr 0 g, Vláknina 0 g, Bílkoviny 25 g, Sůl 1,5 g.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla. Po otevření uchovávejte v chladu, zalité extra panenským olivovým olejem a spotřebujte do 4 dnů.

Alergeny: obsahuje ryby.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ventresca Z Bílého Tuňáka V Extra Panenském Olivovém Oleji „Bonito del Norte““

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *