Shopping Cart

No products in the cart.

Velký Degustační Kybl

Skladem

2.228,00  včetně DPH

„S chlebem, sýrem a vínem jste na správné cestě.“ S tímto předpokladem našeho oblíbeného přísloví jsme vytvořili tento neodolatelný zážitek pro milovníky sýrů s vynikajícím párováním se dvěma našimi referenčními víny v La Chinata.

Na jedné straně zahrnuje červené víno Cepas výběr z hroznů, vyrobené v Almendralejo, pojmenované jako mezinárodní město vína, které je součástí označení Vinos de la Tierra de Extremadura (vína z kraje Extramadura). Používají se odrůdy Garnacha Tintorera a Tempranillo, dvě z nejstarších odrůd, které jsou součástí označení původu a kvality.

Je to víno, které vyjadřuje svůj mladý charakter, dobře zakrytou barvou, velkou jemností v ústech a s kořenitými doteky, které připomínají jeho zrání v sudech. Velmi dobře se páruje s vyzrálými ovčími sýry, jako je ovčí sýr s extra panenským olivovým olejem,    s lanýžem  a s uzenou paprikou.

A na druhé straně Bílé víno Cepas vyrobené z odrůd Moscatel, Cayetana a Eva, ručně sklizených. Je to vynikající víno plné nuancí, někdy ovocné a jiné velmi komplexní, které se velmi dobře snoubí s lanýžovým sušeným ovčím sýrem.

Kromě toho je třeba poznamenat, že tři druhy sýra jsou nakrájeny na kousky a připraveny k jídlu. Bez komplikací. Stačí otevřít, podávat a užívat si.

A jako by toho nebylo málo, tento gastronomický zážitek je prezentován v originálním velkém kbelíku perfektním na dárky, který lze znovu použít jako květináč, stolek, úložnou nádobu … a lze jej podle chuti natřít nebo ozdobit a dát mu nový život.

Bezpochyby zážitek pro smysly!

Rozměry: 23 x 23 x 32 cm.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Kostky jsou perfektní volbou jako dárek díky elegantnímu balení, ve kterém je postaráno o každý detail. Je velmi originální a přizpůsobí se chutím díky svým širokým možnostem, ve kterých najdete vše od různých velikostí až po různé druhy výrobků, vše špičkové kvality. Zavařeniny, paštiky, cukroví… jaké máte raději?

Obsah

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Velký Degustační Kybl“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *