Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Valle Coronado se rodí s 25 kořeními

Představujeme Valle Coronado, novou značku, která se zrodila s 25 kořeními a která kombinuje od nejtradičnějších chutí až po ty nejinovativnější směsi.

Valle Coronado v sobě spojuje jedinečný výběr těch nejemblematičtějších vůní extremaduraské louky, Indie, Maroka nebo dokonce samotné Itálie, což vás přiměje cestovat pouhým otevřením nádobky. Nová řada byla navržena tak, aby posunula vaše pokrmy na vyšší úroveň.  Nemůžeme se dočkat, až je vyzkoušíte!

Široká škála chutí

S naším pečlivým výběrem vysoce kvalitních surovin jsme vytvořili řadu jedinečných koření, které do vašich jídel vnesou výjimečnou chuť. Od kouřových a kořeněných chutí až po sladké a aromatické vůně, byly navrženy tak, aby uspokojily všechny typy chutí.

Moderní a praktické balení

Nová řada koření od Valle Coronado je prezentována v moderní a praktické nádobě, která udrží vaše koření vždy čerstvé a chutné. Naše kořenící směsi se navíc snadno používají a jsou dokonale vyvážené, takže můžete snadno experimentovat s novými recepty.

Dodejte svým pokrmům nádech Valle Coronado

Jsme velmi hrdí na to, že můžeme představit tuto novou značku koření, kterou budeme v budoucnu dále rozšiřovat a která je nyní k dispozici na stránce lachinata.cz a v Oleotékách La Chinata. Doufáme, že si to užijete stejně jako my během procesu tvorby.

S Valle Coronado bude vaření jednodušší, chutnější a vzrušující.

Odvažte se dát svým jídlům nádech Valle Coronado!

Valle Coronado byla naše první olivová farma v roce 1932, dnes dává jméno nové řadě koření a koření nejvyšší kvality, vyrobené z pečlivě vybraných surovin a mistrně namíchané.

Ve Valle Coronado věříme, že vaření je umění a že každé jídlo lze proměnit v mistrovské dílo s dokonalým dotekem našeho koření.

Vyzkoušejte naše produkty a zjistěte, jak proměnit vaše jídla!

Tymián

Šupinky Sladká Uzená Paprika

Středomořská Směs

Sladkokyselá Uzená Paprika

Sladká Uzená Paprika

Šafrán

Rozmarýn

Ras El Hanout

Provensálské Bylinky

Pizza Směs

Pikantní Uzená Paprika

Oregano

Obilná Hořčice

Mletý Zázvor

Mletý Muškátový Oříšek

Mleté ​​Kari

Mletá Skořice

Mletá Kurkuma

Koriandr celý

Kopr

Kajenský Pepř Z Ptačího Oka

Italská Směs

Černý Sezam

Bazalka

Badyán

Sdílej se svými přáteli:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *