Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Tipy a triky v péči o vlasy

Aby byly vaše vlasy krásné a zdravé, je třeba jim věnovat každodenní péči. Vnější faktory, stres i strava má na ně přímý vliv. Stejně jako při péči o pleť i při vlasové péči platí pravidlo, že základem je správný výběr vhodných produktů. Jedině tak budou vaše vlasy zářivé a silné.

 

V následujících odstavcích vás seznámíme s alfou a omegou vlasové péče a odpovíme na časté dotazy.

Urychlí zastřihnutí konečků růst vlasů? Bohužel, je to pouze mýtus. Je ale pravda, že pomáhá k ozdravení vlasů, které díky tomu vypadají zdravější. Za růst vlasů zodpovídají vlasové kořínky a ty nelze povzbudit zastřihnutím konečků. Aby byly vlasy zdravé, je ovšem třeba jednou za čas konečky přece jen zkrátit.

Důležité je i to, zda máte dlouhé nebo krátké vlasy. Dlouhé vlasy vyžadují extra péči navíc, protože neměly delší dobu možnost se zregenerovat a byly delší dobu vystaveny nepříznivým vlivům (slunci, mořské soli, chlorované vodě). Lidé s krátkými vlasy naopak pravidelným stříháním přispívají k obnově vlasových vláken.

Péče v závislosti na typu vlasů

Obnova pánských vlasů a prevence plešatění

Pánská kosmetická řada La Chinata obsahuje i Pánský revitalizační šampon s minerálními vodami, extra panenským olivovým olejem a extraktem z olivového listu. Navíc obsahuje extrakty z třtinového cukru, jablka, citronu a čaje, které vlas do hloubky obnovují a stimulují v pokožce tvorbu kolagenu. Dohromady tak dostaneme kvalitní vlasovou péči zajišťující odolné vlasy se sníženým sklonem k vypadávání.

Poškozené a barvené vlasy

Pro tento typ vlasů se nejlépe hodí náš Jemný šampon La Chinata z přírodní kosmetické řady. Navrací vlasům jejich zářivost a zároveň je posiluje díky obsahu vitamínu B5, který zadržuhe vlhkost uvnitř vlasového vlákna. Tím zabraňuje jejich vysušení a lámání. Navíc obsahuje hydrolizované hedvábí a keratin, obě složky unsadňují rozčesávání, dodávají vlasům ztracenou elasticitu a zabraňují jim v krepatění. Pro ještě lepší výsledek doporučujeme doplnit tento šampon naším Vlasovým kondicionérem La Chinata z téže řady.

Suchým nebo velmi poškozeným vlasům udělá po jejich umytí dobře aplikace Opravného vlasového séra La Chinata, které díky obsahu bio extra panenského olivového oleje a oleje ze sacha inchi dodá vlasům hloubkovou hydrataci navíc.

Pro všechny typy vlasů

Šampon La Chinata z naší klasické řady se pak postará o každý typ vlasů, které zjemní a vyživí. Jeho mycí složky jsou založené na extra panenském olivovém oleji. Zaručí tak perfektní umytí vlasů, které po jeho palikaci zůstanou ozdravené, hedvábné a zářivé.

Stejně jako přírodní řada, tak i klasická řada nabízí jako doplňkovou péči Vlasový kondicionér La Chinata.

Hloubková obnova vlasů

Ať už potřebují vaše vlasy extra péči po intenzivním opalování nebo je jen jednoduše chcete udržovat v té nejlepší kondici, nic lepšího než Hydratační regenerační vlasovou masku La Chinata v našem sortimentu nenajdete. Je vyrobená na bázi extra panenského olivového oleje a kromě něj obsahuje také hydrolizované hedvábí, olivový extrakt a termální vody. Tato jedinečná kombinace zaručí vašim vlasům hydrataci, výživu a obnovu od kořínků až po konečky. Výsledky jsou okamžitě znát.

Pokud jste se rozhodli pečovat o své vlasy kvalitně, díky našim radám si určete vyberete ten správný produkt. Protože toto léto je ve znamení zářivých a zdravých vlasů, slunci navzdory.

 

Sdílej se svými přáteli: