Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Tajemství péče o zralou pleť

S postupem času se naše pokožka mění a s přibývajícími léty ztrácí pružnost a pevnost. Abychom měli projasněnou, pěknou a zdravou pleť, je důležité o ni pečovat zvenku i zevnitř, protože se na ni vše projeví. Důležité je začít o pleť pečovat už v brzkém věku, protože právě díky tomu ji udržíme svěží.

 

Všichni víme, že o zralou pokožku je potřeba pečovat intenzivněji a častěji. Když se použijí správně zvolené produkty, mohou nám pomoci zmírnit známky stárnutí, jako jsou vrásky a unavená pleť.

Abychom zbrzdili stárnutí pleti, je v první řadě důležité udržovat ji dobře hydratovanou. Proto je vhodné používat každý den krém proti stárnutí, protože obsahuje takové složky, které buňkám napomáhají k obnově a regeneraci a pleti navrátí ztracenou pružnost.

Zralá pleť. Systém tří kroků

V La Chinata pracujeme se systémem tří kroků. V prvním kroku použijeme Extra jemný pleťový peeling La Chinata, který pleť vyčistí a připraví ji na další péči. Díky peelingu pokožka lépe vstřebá látky obsažené v následujících přípravcích. Druhým krokem je Noční péče proti stárnutí La Chinata, která působí během noci, zmírňuje vrásky a také zpomaluje jejich tvorbu. Třetím a posledním krokem je Revitalizační denní pleťová péče SPF 15 La Chinata, která je důležitá pro ochranu před slunečními paprsky po celý rok. Má zjemňující a zklidňující účinky. Je vyrobena speciálně pro zralou a citlivou pleť se sklony k nedokonalostem.

Starší pleť. Liftingová pleťová maska

Podobně se doporučuje používat pleťovou masku jednou nebo dvakrát za týden , aby pleť dostala výživu a zbavila se nedokonalostí. V tomto případě použijeme speciální masku pro zralou pleť. Jedná se o Liftingovou masku La Chinata, která obsahuje složky, které ihned vyplní vrásky.

Zralá pokožka. Krk, dekolt a ruce

Vaše péče by se ale neměla soustředit pouze na obličej. Existují zóny, jako například krk a dekolt, kterým by se také měla věnovat zvýšená péče, protože se jedná o zóny, na kterých se stárnutí projevuje nejvíce. Abychom tato místa udrželi hydratované a regenerované, doporučujeme použít pár kapek Zázračného oleje La Chinata. Jedná se o multifunkční suchý olej, který obsahuje nevšední hydratační složky, které zjemňují a rozjasňují pokožku. Tento olejíček se rychle vstřebává a nezanechává na pokožce mastný film. Navíc díky extraktům ze stromu tepezcohuite a z netřesku, které zároveň fungují jako velice silné antioxidanty, pokožku vypne.

Vaše ruce nemohou dostat lepší péči, než kterou jim zajistí Krém na ruce a nehty proti stárnutí SPF 8 La Chinata. Obsahuje extra panenský olivový olej a šípkový olej, díky kterému má krém omlazující funkci, působí proti pigmentovým skvrnám a vráskám a přispívá k hojení drobných ranek a jizviček. Keratin a glycerin zase pokožce zaručí hydrataci a buněčnou obnovu.

Zralá pokožka. Čaje a extra panenský olivový olej

Pravdou je, že při péči o pokožku je nutné také upravit stravování. Extra panenský olivový olej by měla obsahovat většina našich jídel. Je to velice silný antioxidant, má protizánětlivé účinky, pomáhá tělu lépe vstřebávat minerály a pečuje o naši pokožku zvenku i zevnitř. Proto by extra panenský olivový olej měl být součástí naší každodenní stravy.

Stejně tak i čaje jsou velkým pomocníkem v péči o pokožku a organismus. Proto doporučujeme náš Čaj s olivovým listem, okvětními lístky růže a borůvkami. Je antioxidační a čistí organismus. Nebo také Čaj s olivovým listem, jablkem a šípkem, který je účiněným zázrakem díky svým regeneračním a omlazujícím účinkům.

Nejen s tímto vším prozáříte pleť a dodáte jí zdravý vzhled. Budete se také cítit lépe zevnitř i zvenku. Pečujte o sebe s La Chinata.

 

Sdílej se svými přáteli: