Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Šupinky Sladká Uzená Paprika

25 g | 388 Kč / 100 g
Skladem

97,00  včetně DPH

Vločky uzené papriky jsou dalším způsobem, jak si vychutnat papriku křupavou, dodávají texturu každému soustu, ale s charakteristickou intenzivní, kouřovou a pronikavou chutí.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Jak se používá?

Je ideální na vejce, brambory, maso a ryby. Také na těstoviny, saláty a dušená jídla.

Jak se získává?

Nejprve jsou papriky pečlivě vybírány a sušeny tradičním způsobem v sušárnách kouřem z dubového nebo dubového dřeva po dobu 10 nebo 15 dnů. Pro dosažení rovnoměrného sušení se otáčejí ručně.

Po celém tomto procesu se rozdrtí na malé vločky.

Valle Coronado

Valle Coronado se zrodilo se zájmem o hledání nových chutí a textur. Značka, která se připojuje k La Chinata, aby rozšířila náš katalog směrem k novým obzorům se společným jmenovatelem, abychom i nadále sázeli na produkty vynikající kvality s razítkem z Extremadury.

Ingredience

Sušená paprika, olivový olej.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Šupinky Sladká Uzená Paprika“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *