Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Snídejte extra panenský olivový olej! Má to své výhody.

Snídat extra panenský olivový olej vám zaručí, že začnete den zdravě a s pořádnou dávkou energie. Snídaně je jedním z nejdůležitějších jídel celého dne, a je proto důležité vybrat si potraviny bohaté na vitamíny a minerály, abyste prožili den vitálně a bez únavy.

Extra panenský olivový olej má řadu přínosů pro naše zdraví:

  • Obsahuje kyselinu olejovou, která pomáha předcházet srdečním onemocněním
  • Má vysokou nutriční hodnotu a obsahuje vytamíny B1, B2, B9 a B6
  • Obsahuje minerály jako draslík, zinek, hořčík a železo
  • S extra panenským olivovým olejem získáme sacharidy, nikoli však nasycené tuky. Jeho mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny jsou zdravé tuky, které potlačují tzv. „špatný cholesterol“
  • Zabraňuje špatnému trávení, plynatosti, kyselosti a zácpě – podporuje činnost střev
  • Extra panenský olivový olej obsahuje polyfenol, mononenasycený tuk s protizánětlivými vlastnostmi, který zajištuje naši pohodu a zvyšuje hladinu endorfinů v krvi. Je proto považován za přírodní antidepresivum.
  • Pomáha detoxikovat játra a žlučník, díky svým antioxidačním vlastnostem a vysokému obsahu vitamínu E.

Doporučení

Doporučujeme konzumovat extra panenský olivový olej s pečivem. Místo výrobků z bílé mouky volte ty, které jsou vyrobeny například z žita, ovsa nebo jiného druhu celozrnné mouky.  

Také si můžete dát nalačno lžičku extra panenského olivového oleje jako prevenci proti různým onemocněním a zapůsobíte proti oxidaci buněk. Můžete přidat trochu citronové šťávy nebo si dát lžičku Extra panenského olivového oleje s citronem La Chinata– podpoříte tím správné fungování vašeho imunitního systému.

 

Sdílej se svými přáteli: