Shopping Cart

No products in the cart.

Snídejte extra panenský olivový olej! Má to své výhody.

Snídat extra panenský olivový olej vám zaručí, že začnete den zdravě a s pořádnou dávkou energie. Snídaně je jedním z nejdůležitějších jídel celého dne, a je proto důležité vybrat si potraviny bohaté na vitamíny a minerály, abyste prožili den vitálně a bez únavy.

Extra panenský olivový olej má řadu přínosů pro naše zdraví:

  • Obsahuje kyselinu olejovou, která pomáha předcházet srdečním onemocněním
  • Má vysokou nutriční hodnotu a obsahuje vytamíny B1, B2, B9 a B6
  • Obsahuje minerály jako draslík, zinek, hořčík a železo
  • S extra panenským olivovým olejem získáme sacharidy, nikoli však nasycené tuky. Jeho mononenasycené a polynenasycené mastné kyseliny jsou zdravé tuky, které potlačují tzv. „špatný cholesterol“
  • Zabraňuje špatnému trávení, plynatosti, kyselosti a zácpě – podporuje činnost střev
  • Extra panenský olivový olej obsahuje polyfenol, mononenasycený tuk s protizánětlivými vlastnostmi, který zajištuje naši pohodu a zvyšuje hladinu endorfinů v krvi. Je proto považován za přírodní antidepresivum.
  • Pomáha detoxikovat játra a žlučník, díky svým antioxidačním vlastnostem a vysokému obsahu vitamínu E.

Doporučení

Doporučujeme konzumovat extra panenský olivový olej s pečivem. Místo výrobků z bílé mouky volte ty, které jsou vyrobeny například z žita, ovsa nebo jiného druhu celozrnné mouky.  

Také si můžete dát nalačno lžičku extra panenského olivového oleje jako prevenci proti různým onemocněním a zapůsobíte proti oxidaci buněk. Můžete přidat trochu citronové šťávy nebo si dát lžičku Extra panenského olivového oleje s citronem La Chinata– podpoříte tím správné fungování vašeho imunitního systému.

 

Sdílej se svými přáteli: