Shopping Cart

No products in the cart.

Ručně Vyrobený Hrnek

Skladem

157,00  včetně DPH

S těmito ručně vyrobenými hrnky spojujeme eleganci a řemeslné zpracování v jediném kusu. Tato malá, jedinečná umělecká díla jsou
více než jen nádoba, jsou ručně vyráběna s dovedností a smyslem pro detail ve španělském Torrejoncillo: od otočení kola až po poslední dotek glazury. Každý šálek odráží obětavost a péči, která je věnována jeho přípravě.

Chcete-li si vychutnat jeden z našich nálevů z olivových listů nebo lahodnou kávu s extra panenským olivovým olejem, jsou tyto ručně vyráběné hrnky ideální pro vychutnání autentického gurmánského okamžiku.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

K výrobě těchto ručně vyráběných hrnků jsou materiály pečlivě vybírány, aby byla zajištěna jejich kvalita a trvanlivost v průběhu času. Navíc žádné dva hrnky nejsou stejné, protože každý z nich je vyroben ručně, což z něj činí mnohem speciální kousek.

Vyrábí se jeden po druhém v Torrejoncillo, oblasti uměleckého zájmu v Extremaduře, s těmito hrnky poskytujeme naši podporu jednomu z pilířů, na kterých La Chinata stojí: místní ekonomice a podpoře malých výrobců v našem regionu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ručně Vyrobený Hrnek“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…