Shopping Cart

No products in the cart.

Rozmarýnový Med

300 g | 61 Kč / 100 g
Skladem

183,00  včetně DPH

Rozmarýnový med La Chinata zpracovávají včely z květů rozmarýnu. Jedná se o bohatý nutriční zdroj a má velmi jemnou a zároveň aromatickou chuť. Kromě toho má mnoho léčivých vlastností, doporučujeme proto sníst denně jednu lžíci pro zajištění ochrany organizmu.

Tento druh má tmavý odstín a nabízí vlastnosti stimulující nervovou a oběhovou soustavu. Navíc působí na regulaci vysokého tlaku a protirevmaticky, protože pomáhá redukovat a eliminovat symptomy. Zároveň ho s ohledem na vysoký obsah lithia velmi doporučujeme seniorům, protože zlepšuje paměť, pomáhá bojovat proti stařecké demenci a zmírňuje účinky Alzheimerovy choroby. Působí také jako ochrana žaludku. Pouhá jedna lžíce po těžkém jídle usnadní zažívání a zmírní překyselení a plynatost.

Čistý med má při nižší teplotě sklon k tuhnutí, proto před jeho konzumací doporučujeme zahřátí ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě.

Obsah: 250 gramů.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

SLOŽENÍ:

Rozmarýnový med.

Výživové údaje na 100 g: Energetická hodnota 1439 kJ/339 kcal, Tuky celkem 0,9 g, Nasycené tuky 0,1 g, Sacharidy 82,6 g, Cukr 70,2 g, Vláknina 0,2 g, Bílkoviny 0,2 g, Sůl 0,1 g

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Rozmarýnový Med“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *