Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Studená krémová polévka s melounem a okurkou

Krok za krokem vám vysvětlíme jednoduchý recept na krémovou polévku s melounem a okurkou. S přichodem léta totiž neexistuje nic lepšího, než připravovat studené pokrmy se sezónní zeleninou, například s melounem a okurkou. První zmíněný je ideální proti zadržování tekutin v těle a pro podporu správného fungování ledvin. Okurka je zase bohatá nejen na minerály, jako jsou železo, vápník, hořčík, fosfor, draslík, sodík a zinek, ale stejně tak obsahuje i vitamíny B6, C a K. Proto vám přinášíme tento jednoduchý a chutný recept s melounem, okurkou, špetkou Lanýžové soli La Chinata a Extra panenským olivový olejem s bazalkou La Chinata

 

Ingredience

  • Meloun
  • Okurka
  • Lanýžová sůl La Chinata dle chuti
  • Extra panenský olivový olej s bazalkou La Chinata dle chuti

Postup

Meloun a okurku nakrájíme na drobnější kousky, přidáme Lanýžovou sůl La Chinata a Extra panenský olivový olej s bazalkou La Chinata a dobře rozmixujeme. Podle potřeby přidáme vodu, a hotovo! Můžete servírovat.

Dobrou chuť!

Sdílej se svými přáteli: