Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Ras El Hanout

45 g | 197,78 Kč / 100 g
Skladem

89,00  včetně DPH

Jde o kombinaci sladkého a pálivého koření, které se praží a následně mele. Pochází ze severní Afriky a tato kombinace v arabštině znamená „vedoucí obchodu“ s odkazem na skutečnost, že jde o nejlepší směs koření, kterou může obchodník zákazníkovi nabídnout.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Jak se používá?

Je ideální do krémů, polévek, dipů a zeleniny, stejně jako do různých tajinů, rýže, ryb, zvěřiny nebo do karamelového mayunu, dokonce i do některých těstovinových pokrmů.

Jak se získává?

Získává se ze směsi různých ingrediencí, které se praží a následně melou, což jsou kmín, kurkuma, muškátový oříšek, anýz, zázvor, mořská sůl, koriandr, sladká paprika, fenykl, hřebíček, tymián, oregano a rozmarýn.

Valle Coronado

Valle Coronado se zrodilo se zájmem o hledání nových chutí a textur. Značka, která se připojuje k La Chinata, aby rozšířila náš katalog směrem k novým obzorům se společným jmenovatelem, abychom i nadále sázeli na produkty vynikající kvality s razítkem z Extremadury.

Ingredience

Kmín, kurkuma, muškátový oříšek, anýz, zázvor, mořská sůl, koriandr, paprika, fenykl, hřebíček, tymián, oregano, rozmarýn.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Ras El Hanout“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *