Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Provensálské Bylinky

17 g | 482,35 Kč / 100 g
Skladem

82,00  včetně DPH

Provensálské bylinky jsou všestranným a lahodným způsobem, jak dodat chuť mnoha pokrmům a jsou velmi oblíbené ve středomořské kuchyni.

Jsou směsí sušených bylinek, které se běžně používají v kuchyni Provence, na jihu Francie. Směs se různí, ale v tomto případě jsme ji vyrobili s kombinací bazalky, tymiánu, oregana, majoránky, rozmarýnu a saturejky.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Jak se to používá?

Provensálské bylinky se používají k přidání chuti a vůně do široké škály jídel, od masa, ryb a zeleniny až po omáčky, dušená jídla a rýžové pokrmy.

Jak se získává?

Získává se kombinací několika sušených a mletých koření, kterými jsou bazalka, tymián, oregano, majoránka, rozmarýn a saturejka.

Valle Coronado

Valle Coronado se zrodilo se zájmem o hledání nových chutí a textur. Značka, která se připojuje k La Chinata, aby rozšířila náš katalog směrem k novým obzorům se společným jmenovatelem, abychom i nadále sázeli na produkty vynikající kvality s razítkem z Extremadury.

Ingredience

Bazalka, tymián, oregano, majoránka, rozmarýn, saturejka.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Provensálské Bylinky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *