Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Proměňte svou koupelnu v lázně a vyžeňte stres ven

Jste unavení? Vaše práce vás ubíjí? Potřebovali byste se zbavit stresu? Máme pro vás pár návrhů, které vám pomohou a navíc kvůli nim ani nebudete muset opustit pohodlí svého domova.

V koupelně máte možnost si odpočinout a odpoutat se od každodenního stresu. Zde se můžete ponořit do vlastního světa. Můžete si zde nachystat rituál, který vám bude vyhovovat a znovu vás dobije energií.

S našimi radami a triky můžete i vy proměnit svou koupelnu v pětihvězdičkové lázně.

 

Vůně vás uvolní

Účinek aromatických svíček na stres a duševní pohodu byste němeli podceňovat. Tlumené světlo a svěží ovocná vůně našich Vonných svíček La Chinata s vůní divokého fíkovníku, třešně nebo olivy vám zaručí dlouhotrvající relaxaci, protože jejich vůně, na rozdíl od jiných svíček na trhu, vydrží opravdu dlouho. Stejnou nabídku vůní nabízíme i v provedení Osvěžovačů vzduchu La Chinata.

Relaxační koupel

Horká voda dokáže krásně uvolnit svaly, pomůže s křečovými žílami i bolestmi hlavy. Abyste svou ozdravnou koupel ještě vylepšili, přidejte do vody pár kapek Zázračného oleje La Chinata a hrst Antioxidační koupelové soli La Chinata, která obsahuje extrakt z olivového listu. Kromě relaxace si tak dopřejete i hloubkovou hydrataci, zpevnění a očistu. Slovo odpočinek dostane zcela nový rozměr.

Čaj

Zevnitř své tělo posilněte jedním z našich Čajů La Chinata. Na výběr máte z čajů relaxačních, antioxidačních, čisticích, zeštíhlujících nebo zkrášlujících. (Čas na čaj! Čaje La Chinata pro každou příležitost)

Oslaďte si váš čaj zdravě s jedním z mnoha medů La Chinata. Vaše chuťové buňky ocení také Bonbony z černých oliv La Chinata, Mandle v čokoládě nebo Čokoládové pralinky s extra panenským olivovým olejem.

Zkrášlující rituál

Jste uvolnění, udělali jste si na sebe čas, odpočíváte. Čím lepším celou proceduru zakončit než rituálem krásy. Teď je ta správná chvíle, abyste dodali extra péči i svým vlasům a pleti. K oživení vlasů vám perfektně poslouží Hydratační maska na vlasy La Chinata, o váš obličej se dobře postará jedna z našich mnoha pleťových masek La Chinata (pokud stále tápete při výběru pleťové masky vhodné pro váš typ pleti, přečtěte si také náš článek o pleťových maskách – la parte subrayada como un hiperenlace a otro artículo con el nombre: Nevíte, jakou pleťovou masku vybrat? S námi si přijde na své každá pleť). Dokonalý tělový peeling vám zaručí Peelingová houbička s olivovými semínky La Chinata nebo Hydratační třešňový peeling s mořskou solí La Chinata. Poté už jen stačí do pokožky jemně vmasírovat Zázračný olej La Chinata.

Budete jako znovuzrození. Už žádné další utrácení za drahé wellness pobyty.

 

Sdílej se svými přáteli: