Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Olej Ochucený Uzenou Paprikou

235,00 

250 ml | 94 Kč / 100 ml
Skladem

Extra panenský olivový olej ochucený uzenou paprikou La Chinata je aromatický, sladký ale zároveň pikantní olej vyrobený na základě našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje spolu s výběrovými pálivými papričkami “quindilla” a směsí sladké a pálivé papriky, která mu dodává intenzivní pikantní chuť a exkluzivní aroma.

Doporučujeme konzumovat nejlépe za studena nebo za nízké teploty, a to pro zachování jedinečných vlastností a vůně, nicméně se tento olej výborně hodí i k teplým pokrmům, a to především v případě pokud se použije v závěrečné fázi jejich přípravy, jako poslední tečka tak, aby se olej neohřál na příliš vysokou teplotu.
Je vynikající pro pokrmy z ryb a zvláště z korýšů například krevet. Je ho také možné přidávat do studených polévek a všech druhů zeleniny, kuřecího masa, salátů nebo jednoduše s chlebem.

Obsah: 250 ml.

Popis

SLOŽENÍ:

Extra panenský olivový olej (96,7 %), sladká a kyselá uzená paprika (1,3 %) a dehydrované chilli (1,1 %).

Výživové údaje na 100 ml: energetická hodnota 3381,2 kj/808,1 kcal, celkový tuk 90 g, nasycené tuky 13 g, sacharidy 0,6 g, cukr 0,2 g, dietní vláknina 0 g, bílkoviny 0,2 g, sůl 0 g.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Olej Ochucený Uzenou Paprikou“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *