Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Pomůžeme vám připravit vaši toaletní taštičku na letošní léto

Léto se blíží! Pláž, bazén, slunce, písek, cestování… Také patříte k těm, kteří jsou zavaleni přípravou kufru? Přinášíme vám perfektní možnost, abyste mohli nosit své kosmetické a hygienické produkty, aniž by zabíraly místo.

V pořádném zavazadle nesmí chybět sada toaletních potřeb a osobní péče. Víme to, a proto jsme navrhli tento cestovní balíček péče 
s výběrem našich nejlepších produktů vyrobených z organického extra panenského olivového oleje.

Co balíček obsahuje?

Tato cestovní sada obsahuje 4 produkty z řady Natural Edition, které udrží vaši pokožku a vlasy hydratované, silné a lesklé, ať jste kdekoli: koupelový a sprchový gel, jemný šampon, kondicionér na vlasy a tělové mléko.

Tímto způsobem se již nemusíte bát. S touto kosmetickou taštičkou o rozměrech pouhých 21 x 4,5 x 14 cm budete mít vždy vše připraveno na jakýkoli vylet. Ideální pro všechny druhy dopravy a situace.

Balíček Péče Na Cestu

Sdílej se svými přáteli:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *