Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Pizza Směs

20 g | 435 Kč / 100 g
Skladem

87,00  včetně DPH

Pizza Mix obsahuje kombinaci koření, díky kterému bude chuť vaší pizzy na jiné úrovni. Je to lahodná kombinace a jakmile ji jednou vyzkoušíte, už bez ní nebudete moci žít!

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Jak se používá?

Ideálně směs přidávejte při vytahování pizzy z trouby, aby se při pečení nepřipálila.

Jak se získává? 

Získává se ze směsi několika ingrediencí, kterými jsou oregano, česnek, černé olivy, cibule, papričky ñoras, bazalka, černý pepř a tymián.

Valle Coronado

Valle Coronado se zrodilo se zájmem o hledání nových chutí a textur. Značka, která se připojuje k La Chinata, aby rozšířila náš katalog směrem k novým obzorům se společným jmenovatelem, abychom i nadále sázeli na produkty vynikající kvality s razítkem z Extremadury.

Ingredience

Oregano, česnek, černé olivy, cibule, ñoras, bazalka, černý pepř, tymián.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pizza Směs“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…