Shopping Cart

No products in the cart.

Pepř 5 Bobulí

110 g | 185,45 Kč / 100 g
Skladem

204,00  včetně DPH

Pepř 5 druhů La Chinata je koktejlem chutí, v němž se setkáme s výběrem různých druhů pepře, konkrétně zeleným, bílým, černým, jamajským a růžovým.

Zelený, bílý a černý pepř se získávají ze stejné rostliny, ovšem jejich barvy se liší podle způsobu zpracování při sklizni.

Naproti tomu jamajský pepř ve skutečnosti není přímo pepřem, nýbrž jedná se o bobulový plod, který se sklízí v zeleném stavu a poté se suší na slunci, a přitom získává svou charakteristickou kaštanově hnědou barvu. Jeho chuť je kombinací chuti hřebíčku, muškátového oříšku a skořice, která dodává pokrmům velmi speciální tón.

Podobně růžový pepř je bobulový plod, který je charakteristický zase jinou vlastní chutí a aromatem. V chuti se spojuje sladká, citrusová a lehký dotek pikantní a svěží.

Tato směs pepřů je ideální pro pokrmy se saláty, těstovinami, masy, rybami, uzeninami a sýry, u nichž vám pomůže dosáhnout exkluzivní a zcela jedinečné chuti.

Obsah: 110 g.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

SLOŽENÍ:

Směs paprik v různých poměrech (bílá, zelená, černá, růžová, nové koření).

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 309,82 KJ/74 KCal, Celkový tuk 3,3g, Nasycený tuk 0,98g, Sacharidy 0g, Cukr 0g, Bílkoviny 11g, Sůl 0,11g.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Pepř 5 Bobulí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *