Shopping Cart

No products in the cart.

Peelingová Mycí Houbička s Olivovými Peckami

50 g | 538 Kč / 100 g
Skladem
(Hodnocení: 1)

269,00  včetně DPH

Peelingová houba s olivovými peckami La Chinata je dokonalou pomůckou pro odstraňování veškerých odumřelých buněk pokožky, které ucpávají póry. Díky tomu potom pokožka lépe dýchá.

Peelingové houby jsou nepostradatelnou pomůckou pro vylepšování vzhledu pokožky, protože slouží k odstraňování odumřelých buněk a zabraňování jejich hromadění. Pro tyto účely je třeba pokožku dostatečně třít, ovšem běžné houby v některých případech netřou dostatečně nebo dokonce pokožku příliš dráždí.

Z těchto důvodů obsahuje peelingová houba La Chinata rozemleté olivové pecky, které jemně vytrhávají nečistoty, aniž by pokožku poškozovaly, a zanechávají po sobě čistou, regenerovanou a jemnou pokožku bez nadbytečného mazu. Houba navíc zlepšuje krevní oběh a usnadňuje vstřebávání následně použitých přípravků.

Pro správné použití nanášejte na pokožku jemnými krouživými pohyby a přitlačujte v drsnějších oblastech jako jsou lokty, kolena či paty. Po zaschnutí naneste na pokožku naše tělové mléko La Chinata Natural Edition pro dosažení ještě větší jemnosti a prodloužení příjemného pocitu. Doporučujeme použití dvakrát až třikrát týdně.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

1 recenze Peelingová Mycí Houbička s Olivovými Peckami

 1. 5
  (Hodnocení: 1)
  100% of custommers recommend this product
  5 Stars100%4 Stars0%3 Stars0%2 Stars0%1 Star0%
 2. Paťa

  Dlouho vydrží

  Super houba. Měla jsem od konkurence za pár korun a vůbec nevydržela. Tuhle mám už dlouho a je skvělá, vyplatí se investovat. Používám jemně na pleť a mám ji pak krásně vyčištěnou a prokrvenou.

  0 of 0 found this review helpful
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *