Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Pečující kosmetika v boji proti rakovině

Nadace Sandra Ibarra a La Chinata se spojily v boji proti rakovině. Uhodnete jak? Děláme to, co umíme nejlépe, a vytvořili jsme proto kosmetickou řadu pro citlivou pokožku s výrobky na bázi ingrediencí přírodního původu. Zisky z prodeje poputují této neziskové organizaci, která více než 10 let pomáhá lidem v boji proti rakovině.

Nadace Sandra Ibarra vznikla na popud uruguayské herečky a režisérky Sandry Ibarry, která je srdcem celého projektu již 9 let a stará se o komunikaci s veřejností i zajišťování nezbytných administrativních záležitostí. Nadace Sandra Ibarra financuje projekty výzkumu, prevence a osvěty s tématem rakovina.

Složky přírodního původu

Řada péče pro citlivou pokožku La Chinata je tvořena krémem na ruce, tělovým balzámem a krémem na obličej. Je vyrobená ze složek přírodního původu, které poskytují vysoce hydratační, hojivé, zklidňující a regenerační účinky. Jsou speciálně navrženy pro citlivou nebo podrážděnou pokožku se sklony k zarudnutí nebo šupinatění, včetně velmi citlivé pokožky, která podstoupila chemoterapi nebo radioterapii.

Ti, kteří zvítězili

Právě proto, že i nad rakovinou lze vyhrát, rozjíždí nadace Sandra Ibarra projekt „Plni života“ pro jedince, kteří v boji proti rakovině zvítězili. Cílem je poskytnout pozitivní přístup k životu z pohledu pacientů výlečených z rakoviny a také mimo jiné podpořit první španělský registr těchto pacientů, který má sloužit ke sběru dat a umožní získané informace využít k tomu, aby se následující projekty zabývaly tím, co osoby s rakovinou opravdu potřebují.

Tímto způsobem La Chinata a Nadace Sandra Ibarra spojily své síly, aby společně bojovaly proti rakovině. Rádi byste přispěli i vy? S touto kosmetickou řadou můžete proti této nemoci bojovat také.

 

Sdílej se svými přáteli: