Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Střední Dámský Dárkový Balíček

Skladem

1.488,00 

Střední dámský dárkový balíček La Chinata nabízí výběr z přípravků pro ženy z řady Natural Edition vyrobených na bázi extra panenského olivového oleje, minerálních vod a extraktu z olivového listu.

Tento balíček obsahuje šest kosmetických přípravků naší výroby pro vlasy a tělo, které doporučujeme pro všechny druhy pokožky a vlasů.

Výsledkem uceleného ošetření těmito přípravky pro ženy je jemnější pokožka, tonizovaná a zbavená nečistot, a silné a lesklé vlasy. Balíček obsahuje i pouzdro s našimi antioxidačními koupelovými solemi pro požitek z relaxační koupele, skvělého prostředku proti stresu.

Nabízí se v elegantní krabici ideální jako dárek obsahující následující produkty:

Maska na poškozené vlasy
Sprchový a koupelový gel
Jemný šampon
Antioxidační koupelová sůl
Exfoliační houbička
Černé olivové mýdlo

Obsah

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Střední Dámský Dárkový Balíček“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *