Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Olivový Olej Uzený Na Olivovém Dřevě

250 ml | 94 Kč / 100 ml
Skladem

235,00  včetně DPH

Tradice a avantgarda opět kráčí ruku v ruce se zálivkou na bázi extra panenského olivového oleje a vůní žhavých uhlíků, se kterou dosáhnete uzené chuti i bez grilu. Dnešní způsob vaření velmi odlišný od minulosti, proto se připojujeme k lidem, kteří nechtějí z nostalgie ztratit tradiční chuť pokrmů, a my tyto chutě obnovujeme díky inovacím. Na základě tohoto předpokladu jsme vytvořili tuto zálivku s extra panenským olivovým olejem a vůní žhavých uhlíků, kterým dosáhnete speciální chuti, která vám přinese mnoho vzpomínek. Je ideální na maso, ryby nebo pečenou zeleninu. To jsou některé z možností, kterou ochutnáte chuť grilování, aniž byste odešli z domova. Kromě toho vám doporučujeme dochutit vše naším širokým výběrem vločkových solí.

Obsah 250 ml

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

INGREDIENCE

Extra panenský olivový olej, aroma.

Nutriční informace na 100 ml: Energetická hodnota 3693,73 kJ / 882,23 kcal, tuky 99,8 g (z toho nasycené 13,78 g), uhlohydráty 0 g (z toho cukry 0 g), vláknina 0 g, bílkoviny 0 g, sůl 0 g.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo přímé světlo.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Olivový Olej Uzený Na Olivovém Dřevě“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *