Shopping Cart

No products in the cart.

Olivita Balzám na rty: hydratuje, vyživuje a zjemňuje vaše rty

Protože udržet naše rty jemné, hydratované a chráněné je jednou z našich hlavních priorit každý den v roce, děláme to velmi jednoduchým a přirozeným způsobem s balzámem na rty Olivita’s Repairing Lip Balm. Chcete vědět proč? Čtěte dál!

Olivita a její ekologický závazek

Olivita se zrodila jako odpověď na potřebu konzumovat organické produkty přírodního původu, bez pesticidů a ohleduplné k životnímu prostředí a tělu. Z tohoto důvodu jsme si v La Chinata mysleli, že vytvoření řady kosmetických produktů, které splňují tyto standardy, je velmi potřebné.

Od té chvíle se Olivita začíná formovat a stává se skutečností. Vyznačuje se tím, že je certifikovanou značkou s pečetí EcoCert Cosmos Organic, což je nejnáročnější ocenění v oboru, které zajišťuje, že složky, ze kterých je naše kosmetika vyrobena, jsou přírodního a ekologického původu. Kliknutím na následující odkaz se můžete dozvědět více o této pečeti.

Hydratační balzám na rty Olivita

V souladu s ekologickým závazkem společnosti Olivita je náš hydratační balzám na rty formulován ze 100% složek přírodního původu a 99,3% složek z ekologického zemědělství, s certifikátem Cosmos Organic, od Ecocert Greenlife podle standardu COSMOS.

Náš balzám na rty Olivita je vyroben z extra panenského olivového oleje, arganového oleje, bambuckého másla, kakaového másla a včelího vosku.

Výsledkem je balzám na rty s jemnou a pevnou texturou při střední teplotě, která se však při kontaktu s konečky prstů snadno rozpouští. Stejně tak, když jsme ve vysokých teplotách, balzám na rty získá krémovější konzistenci.

Jeho vůně je jemná a lehce nasládlá, s tóny kakaa díky bohatému složení kakaového másla a bambuckého másla si ho zamilujete! Kromě toho je třeba poznamenat, že jeho textura a vůně jsou výsledkem přírodních složek, protože do produktů Olivita nepřidáváme umělé parfémy ani vůně.

Výhody používání hydratačního balzámu na rty

Rty jsou vystaveny stovkám vnějších faktorů, které mají přímý vliv na jejich stav: poklesy či nárůsty teplot, vítr, sluneční záření,… Kromě toho, že někdy mohou trpět i fyzickými příčinami, jako jsou hormonální změny, suchá kůže atd.

Balzám na rty Olivita pomáhá udržovat rty v dobrém stavu bez ohledu na to, co se děje. Zde jsou některé z hlavních výhod!

  • Zdravější rty: balzám na rty Olivita vytváří na pokožce bariéru, která zabraňuje ztrátě vlhkosti, díky čemuž je vždy hydratovaná a přispívá k hojení ran nebo oparů.
  • Už žádné popraskané rty: příčinou tohoto problému je obvykle chladné počasí nebo vítr, proto doporučujeme používat balzám na rty denně, aby se zabránilo vzniku prasklin.
  • Příjemná chuť: hydratační balzám na rty Olivita má sladkou chuť připomínající kakao díky bohatému složení kakaového másla a bambuckého másla. Úplně jiná chuť než konvenční.
  • Zdravý vzhled: časté zvlhčování rtů balzámem na rty Olivita je skvělý způsob, jak zajistit jejich dobrý stav a zdravý vzhled.
  • Sluneční ochrana: extra panenský olivový olej má přirozeně fotoprotektivní vlastnosti, takže tento produkt je ideální pro extra ochranu před UV a UVA paprsky. Pokožka rtů je obzvláště jemná, protože obsahuje méně melaninu, takže jí musíme věnovat více pozornosti!

Chcete znát nějaké produkty Olivita? Objevte je níže!

Ekologický Extra Panenský Olivový Olej OLIVITA

Cestovní Balíček Olivita

Hydratační Balzám Na Rty Olivita

Doufáme, že se vám informace o tomto novém produktu líbily a že budete povzbuzeni, abyste jej brzy vyzkoušeli! Pokud byste chtěli vidět rutiny, beauty tipy nebo triky pro používání některých našich produktů, můžete navštívit náš instagramový profil, kde najdete inspiraci a nové nápady.

Sdílej se svými přáteli:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *