Shopping Cart

No products in the cart.

Olej Ochucený Rozmarýnem

250 ml | 94 Kč / 100 ml
Skladem

235,00  včetně DPH

Olej ochucený rozmarýnem La Chinata je extra panenský olivový olej vysoké kvality aromatizovaný ručně vybranými listy rozmarýnu pro dosažení ochuceného produktu založeného na extra panenském olivovém oleji se svěží chutí a hořkými tóny rozmarýnu, byliny, která je hojně využívána v tradiční středomořské kuchyni.

Je ideální jako součást pokrmů z jehněčího masa, hovězího masa a zvěřiny a příležitostně i vepřového masa. Také se velmi doporučuje k tučnějším rybám, například sardinkám nebo makrele, a k zeleninám typu rajčat, zelí, fazolí a lilku, stejně jako k houbám a žampionům. Současně je velmi častou ingrediencí v nejtradičnějších pokrmech, například pečeních, dušených jídlech, polévkách, omáčkách, sauté, zadělávaných masech nebo rýži.

Rozmarýn je znám pro svůj obsah acetylcholinu, důležitého neurotransmiteru, který je odpovědný za zrychlování funkce našeho mozku. Navíc ulehčuje trávicí potíže. Je bohatým zdrojem vitaminů, mezi nimiž vynikají vitamin A, různé druhy vitaminu B, vitamin C a vitamin E.

Obsah 250 ml.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

SLOŽENÍ:

Extra panenský olivový olej (97,5 %), dehydrovaný rozmarýn (1,5 %).

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 3404 kJ/828 kcal, Celkový tuk 92g, Nasycený tuk 13g, Sacharidy 0g, Cukr 0g, Dietní vláknina 0g, Bílkoviny 0g, Sůl 0g.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Olej Ochucený Rozmarýnem“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *