Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Perfektní dárek s pečetí vaší identity

Hemops vytvořil nový dárkový koncept, stejné kosmetické nebo gurmánské produkty vyrobené z extra panenského olivového oleje, které chválí naši zákazníci, prezentované v atraktivním dárkovém formátu a personalizované s logem vaší společnosti a vzkazem, který zanechá stopu na tom, kdo jej obdrží.

Jak mohu zadat svou objednávku?

Objevte v 5 jednoduchých krocích, jak tento nový systém funguje

Krok 1

Vyberte si dárky, všechny BOXY, pouzdra, košíky, kbelíky a balíčky umíme přizpůsobit.

Krok 2

Personalizovat dárek

Počínaje logem vaší společnosti a požadovaným sdělením navrhneme personalizaci, volitelně můžeme přidat kartičku se vzkazem do produktu nebo označit každou přepravní krabici samostatně jménem příjemce.

Krok 3

Vyberte datum doručení

Objednejte si dárky ještě dnes a rozhodněte se, kdy a kde je dostanete, doba přípravy a dodání je cca 5 dní v závislosti na produktu a skladových zásobách, ale můžete si zvolit jiný termín dodání a volitelně i doručení na více adres. Naše doporučení je, abyste se rozhodli s dostatečným předstihem

Krok 4

Množstevní slevy

Naše minimální objednávka je 20 jednotek a nabízíme vám slevy v závislosti na množství, kontaktujte nás.

Krok 5

Zavolejte náš zákaznický servis

Zavolejte telefonicky na tel: + 420 542 214 035 a jeden z našich agentů vás provede celým procesem. Naše pracovní doba je od pondělí do soboty od 8:00 do 18:00.