Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Nevíte, jakou pleťovou masku vybrat? S námi si přijde na své každá pleť.

Pleťové masky k péči o obličej neodmyslitelně patří a měly by být součástí péče o pleť každé z nás. Je ovšem pravda, že jim kolikrát nevěnujeme až takovou pozornost, jakou si ale bezesporu zaslouží. V mnoha případech si totiž neumíme správně vybrat masku vhodnou pro náš typ pokožky a námi očekávaný účinek je pak malý, nebo se nedostaví vůbec.

 

S námi je ale tento problém minulostí. Připravili jsme pro vás našeho malého průvodce světem pleťových masek La Chinata.

Pleťové masky účinkují okamžitě, jejich efekt navíc bývá umocněný, takže je důležité vědět, co která maska umí, a podle toho si vybrat. Další výhodou pleťových masek je, že oproti pleťovým krémům působí masky do mnohonásobně větší hloubky. Proto je důležité volit masky s lehkou a jemnou texturou, která zaručí, že se v masce obsažené látky dostanou i do hlubších vrstev pokožky.

Naše pleť může v závislosti na svém stavu potřebovat vždy trochu jiný druh péče. Jinou masku zvolíme, pokud cítíme stres a únavu, a jinou naopak po intenzivním dni plném slunce a opalování.

Pleť potřebuje jednoduše pečlivý výběr té správné masky. A s námi je to opravdu jednoduché:

Pro mdlou pleť bez jasu: Čisticí pleťová maska La Chinata, která pleť do hloubky vyčistí, zbaví přebytečného mazu a dovolí jí v plné své kráse zazářit.

Pro poškozenou pleť (např. chladem, slunečním zářením, suchým vzduchem, smogem): Hydratační pleťová maska La Chinata, která vaši pleť dostane zpět do rovnováhy, obnoví její strukturu a správné fungování a zregeneruje ji.

Pro unavenou a vyčerpanou pleť: Revitalizační pleťová maska La Chinata, která pomůže pokožku obnovit a zbavit příznaků únavy. Pleť bude svěží a plná života.

Pro citlivou a jemnou pleť: Vyživující pleťová maska La Chinata, která pleť vyživí, obnoví a vypne. Obsahuje množství vitamínů a minerálů, které se o pleť starají a čistí ji.

Antioxidační a anti age účinky: Liftingová pleťová maska La Chinata, která pleť vypne a zbaví ji drobných vrásek. Má okamžitý a dlouhotrvající liftingový efekt, protože podporuje tvorbu kolagenu.

Pokud si u nás vyberete pleťovu masku přesně na míru, efekt na sebe nenechá dlouho čekat.

Sdílej se svými přáteli: