Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Mletý Zázvor

87,00 

30 g | 290 Kč / 100 g
Skladem

Je to jedna z nejsilnějších rostlin tradiční čínské medicíny. Má výraznou, kořenitou, pronikavou, kořenitou a lehce nasládlou chuť. Jeho vůně je velmi parfémovaná, osvěžující a citrónová.

Popis

Jak se používá?

Lze jím dochutit jakýkoli druh pokrmu. Používá se k výrobě perníčků, chleba, drůbeže, dresinků, sušenek, polévek, nápojů, zeleninových krémů a orientálních jídel, na lososa a mnoha dalších jídel.

Jak se získává?

Je to rostlina (Zingiber officinale), jejíž podzemní stonek je oblíbeným horizontálním oddenkem pro svou oblíbenou vůni a chuť. Tato rostlina může dosáhnout výšky 90 cm a má listy dlouhé až 20 cm.

Valle Coronado 

Valle Coronado se zrodilo se zájmem o hledání nových chutí a textur. Značka, která se připojuje k La Chinata, aby rozšířila náš katalog směrem k novým obzorům se společným jmenovatelem, abychom i nadále sázeli na produkty vynikající kvality s razítkem z Extremadury.

Ingredience

Zázvor mletý.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Mletý Zázvor“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *