Shopping Cart

No products in the cart.

Medový Kosmetický Košíček

Skladem

855,00  včetně DPH

Medový kosmetický košíček La Chinata nabízí speciální výběr našich produktů s medem, který má nejrůznější vlastnosti podporující oživení a ochranu naší pokožky, kterou udržuje hebkou a jemnou.

Tato sada je založena na extra panenském olivovém oleji a medu a je určena speciálně pro péči o nejcitlivější pokožku, protože med přináší vynikající výživové, protizánětlivé a bakteriocidní vlastnosti, díky nimž účinně podporuje zacelování jizev a výborně vyživuje pokožku a podkožní nervy. Kromě toho má také zklidňující, hydratační a tonizační účinky.

Tento výběr je uložen v elegantním košíčku obsahujícím čtyři kosmetické přípravky a je ideální jako dárek.

Rozměry: 26 x 8 x 20,5 cm.

 

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Med La Chinata

Med se používá pro ženskou krásu už po mnoho staletí. Využívala ho už Popea, manželka císaře Nerona, aby si udržela svou tvář hebčí a mladší, a Anna Anglická pro zvlhčování svých vlasů prostřednictvím posilujících a hydratačních vlastností medu. Med je pro pokožku velmi přínosný díky svým výživovým, protizánětlivým a bakteriocidním vlastnostem. Je vynikající pro zacelování jizev a skvěle dodává výživu pokožce a podkožním nervům. Navíc má mnoho dalších příznivých vlastností, například zklidňující, hydratační a tonizační. Sluneční záření vyvolává předčasné stárnutí pokožky doprovázené vznikem suchých míst a ekzémů. Právě v těchto případech pomáhá použití medu, díky němuž se pokožka udržuje hloubkově hydratovaná. Med se používá také jako čisticí a regenerační přípravek pro pokožku v souvislosti se svými antioxidačními vlastnostmi. Navíc slouží jako vynikající balzám na spáleniny. Z těchto důvodů nabízí společnost La Chinata svou řadu produktů vynikajících pro regeneraci pokožky po období, během něhož jsme byli vystaveni slunečnímu záření.

Obsah dárkového balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Medový Kosmetický Košíček“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *