Shopping Cart

No products in the cart.

Med Z Eukalyptu

300 g | 61 Kč / 100 g
Skladem

183,00  včetně DPH

Eukalyptový med La Chinata je přírodní produkt s velkou nutriční hodnotou pocházející z nektaru zpracovaného včelami, který nasbíraly z eukalyptových květů slunečného Španělska. Jedná se o med s barevným odstínem mezi okrem a tmavým jantarem. Na jazyku ucítíte pryskyřičné tóny, která jsou charakteristická pro produkty pocházející z eukalyptu. Má silnou chuť, která se snoubí s jemným nádechem dřeva.

Eukalyptus má mnoho prospěšných vlastností pro naše zdraví, zvláště v případě potíží s dýchací soustavou, například bronchitidou, nachlazením, faryngitidou, kašlem, sinusitidou, astmatem nebo chřipkou, v souvislosti s uvolňujícími a antiparazitickými účinky. Navíc jde o jeden z nejdoporučovanějších přípravků pro diabetiky.

Jedná se o čistý med prvotřídní kvality, který má při nižší teplotě sklon k tuhnutí, proto před jeho konzumací doporučujeme zahřátí ve vodní lázni nebo mikrovlnné troubě.

Obsah: 250 gramů.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

SLOŽENÍ:

Eukalyptový med.

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 1454 kJ/342 kcal, Celkový tuk 0,3g, Nasycený tuk 0,1g, Sacharidy 84,5g, Cukr 68g, Dietní vláknina 0,2g, Bílkoviny 0,4g, Sůl 0,02g.

Skladujte na chladném a suchém místě, mimo zdroje světla a tepla.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Med Z Eukalyptu“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *