Shopping Cart

No products in the cart.

Master Zástěra Oleotéky

Skladem

880,00  včetně DPH

Chcete se cítit jako skutečný šéfkuchař, aniž byste se vzdali stylu v kuchyni? Zástěra Master Oleotéky je nyní v prodeji.

Je vyrobena ze zelené organické bavlny se dvěma kapsami umístěnými na přední straně, aby se do nich vešlo kuchyňské náčiní byly po ruce. Pásek na krk je nastavitelný a umožňuje dokonalé uchycení.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Místní podnikání a cirkulární ekonomika

Tato zástěra byla vyrobena v řemeslné, etické a vědomé sítotiskové dílně v Extremaduře. Na jejích stěnách je umění, design a ilustrace a dýchne na vás vášeň pro řemeslo a nadšení a snaha nabídnout to nejlepší. Nemohla být jiná.

Kromě toho sdílíme závazek ke kolaborativní a zelené ekonomice, díky které rosteme společně a zároveň se napříč podílíme na všem, co nás obklopuje.

Udržitelná móda

Tato zástěra byla vyrobena podle filozofie založené na odpovědném a udržitelném textilním designu a výrobě. Jejími prioritami je minimalizovat dopad výrobního řetězce na životní prostředí, používat ekologické materiály a snižovat znečištění a zároveň přispívat k sociálně spravedlivějšímu obchodu.

Ekologická

Jedná se o zástěru ze 100% organické bavlny vyrobenou procesy šetrnými k životnímu prostředí.

Doporučení pro použití

Je vhodné prát maximálně na 30 stupňů a žehlit na méně než dva body. V sušičce maximálně na jeden bod a použití bělidla je zakázáno.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Master Zástěra Oleotéky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *