Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Master Zástěra Oleotéky

Skladem

880,00 

Chcete se cítit jako skutečný šéfkuchař, aniž byste se vzdali stylu v kuchyni? Zástěra Master Oleotéky je nyní v prodeji.

Je vyrobena ze zelené organické bavlny se dvěma kapsami umístěnými na přední straně, aby se do nich vešlo kuchyňské náčiní byly po ruce. Pásek na krk je nastavitelný a umožňuje dokonalé uchycení.

Místní podnikání a cirkulární ekonomika

Tato zástěra byla vyrobena v řemeslné, etické a vědomé sítotiskové dílně v Extremaduře. Na jejích stěnách je umění, design a ilustrace a dýchne na vás vášeň pro řemeslo a nadšení a snaha nabídnout to nejlepší. Nemohla být jiná.

Kromě toho sdílíme závazek ke kolaborativní a zelené ekonomice, díky které rosteme společně a zároveň se napříč podílíme na všem, co nás obklopuje.

Udržitelná móda

Tato zástěra byla vyrobena podle filozofie založené na odpovědném a udržitelném textilním designu a výrobě. Jejími prioritami je minimalizovat dopad výrobního řetězce na životní prostředí, používat ekologické materiály a snižovat znečištění a zároveň přispívat k sociálně spravedlivějšímu obchodu.

Ekologická

Jedná se o zástěru ze 100% organické bavlny vyrobenou procesy šetrnými k životnímu prostředí.

Doporučení pro použití

Je vhodné prát maximálně na 30 stupňů a žehlit na méně než dva body. V sušičce maximálně na jeden bod a použití bělidla je zakázáno.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Master Zástěra Oleotéky“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *