Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Marinovaný Tatarák Z Tuňáka S Vinaigrette Z Mořských Řas

Olej ochucený mořskými řasami je spojením kvality nejlepšího extra panenského olivového oleje ve Španělsku s vysokou nutriční hodnotou mořských řas. Má intenzivní chuť se slaným nádechem, je ideální pro mnoho receptů. Chtěli jsme připravit vinaigrette k tataráku z čerstvého tuňáka a výsledek byl vynikající. Recept vám řekneme krok za krokem.

Ingredience na tatarák z tuňáka

Příprava této tuňákové pochoutky

Nejprve si nakrájíme čerstvého tuňáka a mango na kostičky a dáme na stranu. Poté si připravíme vinaigrette. Nalijte olej ochucený mořskými řasami La Chinata a poté přidejte med, zázvor, šťávu z jednoho citronu, 2 lžíce sójové omáčky a lžíci dijonské hořčice.

Vše dobře promíchejte, dokud se ingredience nespojí zůstane homogenní vinaigretta. Nalijte na tuňáka a mango a dobře promíchejte. Posypejte černými sezamovými semínky z Valle Coronado a čerstvou pažitkou a vše je připraveno k jídlu.

Olej Ochucený Mořskými Řasami

Květový Med

Mletý Zázvor

Černý Sezam

Sdílej se svými přáteli:

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *