Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Litinový Mlýnek

Skladem

1.869,00  včetně DPH

Tento litinový mlýnek na koření byl vytvořen ručně pomocí jedinečného výrobního procesu a za přísně kontrolovaných podmínek. Kromě toho, že jde o elegantní a praktické náčiní pro vaše kuchyňské nádobí, jde o produkt šetrný k životnímu prostředí, protože k jeho výrobě se používají přírodní suroviny a udržitelné výrobní procesy.

Tento mlýnek má uvnitř i nahoře sadu zubů, které vám pomohou rychle a snadno namlít vaše oblíbené koření. Pro dosažení požadovaného výsledku stačí uzávěr několikrát otočit. Čím více otáček uděláte, tím jemnější mletí bude.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Tento produkt byl vyroben ručně za přísně kontrolovaných podmínek času a teploty. Jedná se o zcela šetrné nádobí k životnímu prostředí, protože litina je míchána s jinými materiály přírodního původu bez chemických přísad. Podobně byl podroben transformačnímu procesu v indukčních pecích, které pracují s větrnou a vodní energií. Pro každou jednotku se používá jedinečná písková forma, která se později recykluje a vyrábí se nová.

Výhody litiny

Výsledkem je produkt, který je vysoce odolný vůči vysokým teplotám, nedeformuje se a je velmi odolný v průběhu času. Navíc je potažen organickým řepkovým olejem, který chrání mlýnek před vnějším poškozením, jako jsou skvrny nebo škrábance, a poskytuje mu velkou nepřilnavost.

Poradenství v oblasti ochrany přírody

Doporučuje se čistit kartáčem a udržovat po celou dobu v suchu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Litinový Mlýnek“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…