Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Litinová Nádobka na Koření

Skladem

1.062,00  včetně DPH

Tato litinová kořenka je ideální pro uchovávání a mletí vašeho oblíbeného koření, bylinek nebo semínek, protože má nahoře přihrádku, do které je můžete uložit, což je při mletí koření mnohem pohodlnější a rychlejší. Dva v jednom!

Toto nádobí je zcela udržitelný a vysoce kvalitní produkt. Bylo vyrobeno z litiny, která byla podrobena tradičním výrobním procesům, a se směsí dalších přírodních kovů. Litina je velmi odolná vůči vysokým teplotám a je v průběhu let dokonale zachována. Pokud jste milovníky kuchyňského náčiní a také rádi dochucujete své pokrmy našim kořením Valle Coronado, tento produkt nemůže chybět na vašich policích!

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Tento produkt byl vyroben ručně za přísně kontrolovaných podmínek času a teploty. Jedná se o zcela šetrné nádobí k životnímu prostředí, protože litina je míchána s jinými materiály přírodního původu bez chemických přísad. Podobně byl podroben transformačnímu procesu v indukčních pecích, které pracují s větrnou a vodní energií. Pro každou jednotku se používá jedinečná písková forma, která se později recykluje a vyrábí se nová.

Výhody litiny

Výsledkem je produkt, který je vysoce odolný vůči vysokým teplotám, nedeformuje se a je velmi odolný v průběhu času. Navíc je potažena organickým řepkovým olejem, který chrání žehličku před vnějším poškozením, jako jsou skvrny nebo škrábance, a poskytuje jí velkou nepřilnavost.

Doporučení pro použití a konzervaci

Doporučuje se používat pouze suché koření, protože mokré koření nebo sůl mohou způsobit korozi na povrchu produktu. Doporučuje se čistit kartáčem a udržovat po celou dobu v suchu.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Litinová Nádobka na Koření“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…