Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Španělská kosmetika vyrobená z extra panenského olivového oleje

Mýdla Natural Edition

Věděli jste, že prvním kosmetickým produktem od La Chinata bylo olivové mýdlo. Tuhé mýdlo je budoucnost. I když je to pro nás opravdu návrat do minulosti, pro to první mýdlo. Ale není pochyb o tom, že jeho vlastností je tolik, že se stávají protagonisty každodenní rutiny. Snadno se nosí, udržitelný a přizpůsobený potřebám každého typu pleti. V této řadě najdete tonizační, regenerační, exfoliační, hydratační mýdla… Jaká je ta vaše?

Přečti si

Bio kosmetika je nová generace zdravé kosmetiky. V La Chinata najdete svůj obchod s bio kosmetikou se širokým sortimentem pro péči o vaše tělo a vlasy pomocí přírodních kosmetických produktů. Jsou nabité živinami a kombinujeme je s vlastnostmi superpotravin, abychom z nich vytěžili to nejlepší a nakrmili pokožku, aby zářila vlastním světlem.

Přečti si

CBD Natural Edition

Vlastnosti Cannabidiolu (CBD) pro pleť se nám zalíbily natolik, že jsme se rozhodli vytvořit kompletní řadu. Navíc plně spoléháme na kombinaci extra panenského olivového oleje a CBD, abychom dosáhli zářivé, hydratované a vyživené pleti. Je to bezpečná, legální složka a jedinou návykovou věcí je její vůně. Je to nová řada, která je rozsáhlá, vyzkoušejte ji a zjistěte proč!

Přečti si

Klasická

Kosmetické produkty klasické řady La Chinata jsou vyrobeny z extra panenského olivového oleje, který dodává kosmetice mimo jiné antioxidační, antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti. Je to kosmetika, která pečuje a chrání vaši pokožku a vlasy. Najděte vše, co potřebujete pro svou každodenní hygienu a využijte kosmetických kvalit extra panenského olivového oleje s kosmetikou klasické řady La Chinata.

Přečti si

Tělo Natural Edition

Vaše pokožka potřebuje každodenní péči, aby byla hydratovaná, chráněná před vnějšími faktory a jemná.Jeho složení je založeno na organickém extra panenském olivovém oleji s antioxidačními, protizánětlivými a protizánětlivými vlastnostmi, aby byla vaše pokožka každý den na odiv. Má také další výhody pro dosažení zdravé pokožky bez nečistot.

Přečti si

Dĕti Natural Edition

O miminko a jeho jemnou pokožku pečujeme speciálními přípravky pro miminka s naší řadou Baby Natural Edition. Je vytvořena s organickým extra panenským olivovým olejem a obohacena o přírodní aktivní složky a rostlinné výtažky, jako jsou olivové listy, a také termální vody, které pečují o jemnou dětskou pokožku.

Přečti si

Muži Natural Edition

Protože o sebe pečují i ​​muži, máme kosmetickou řadu právě pro něj. Je založen na jednoduchých rutinách, které můžete snadno přidat do svého každodenního života. Má účinné přípravky, se kterými uvidíte, jak se vaše pleť a vlasy zlepší bez velké námahy. Toto je pánská řada Natural Edition, pro všechny typy pleti, i tu nejcitlivější. 

Přečti si

Hygiena Natural Edition

Sprcha je každodenní gesto, ale můžete ji proměnit v jedinečný okamžik příjemných pocitů, textur a vůní s řadou La Chinata Natural Edition Hygiene. Organický extra olivový olej, extrakt z olivových listů a termální vody proměnily tyto obyčejné produkty v neobyčejné, vaše pleť, vaše vlasy a vy si všimnete, jste vítáni!

Přečti si

Ruce Natural Edition

Ruce každý den hodně trpí. Jsou vystaveny slunci, vlhkosti, znečištění… proto je důležité je každý den hýčkat přípravky, které vyhovují jejich potřebám. Najděte kosmetiku, kterou vaše ruce potřebují k péči a ochraně pokožky, v této řadě kosmetiky formulované s organickým extra panenským olivovým olejem, který poskytuje četné kvality pro jemnou péči o vaše ruce.

Přečti si

Rty Natural Edition

Ruce každý den hodně trpí. Jsou vystaveny slunci, vlhkosti, znečištění… proto je důležité je každý den hýčkat přípravky, které vyhovují jejich potřebám. Najděte kosmetiku, kterou vaše ruce potřebují k péči a ochraně pokožky, v této řadě kosmetiky formulované s organickým extra panenským olivovým olejem, který poskytuje četné kvality pro jemnou péči o vaše ruce.

Přečti si

Tvář Natural Edition

Péče o obličej nemůže chybět ve vaší každodenní rutině. Obličej je velmi vystaven působení mnoha vnějších činitelů, které jej mohou poškodit, proto je důležité zaprvé určit typ pleti a zadruhé vybrat nejvhodnější produkty pro vaše potřeby, včetně citlivé pleti. Objevte naši řadu péče o obličej Natural Edition a ukažte svou pleť!

Přečti si

Vlasy Natural Edition

Jsou vaše vlasy suché, dehydratované, poškozené nebo jinak postižené? Tato sekce je pro vás. Olivový olej na vlasy je nejlepší spojenec a vlasová řada Natural Edition je vyrobena z extra panenského olivového oleje a extraktu z olivových listů. Výsledkem jsou jemné, silné a lesklé vlasy. Objevte naši širokou nabídku produktů pro péči o vlasy.

Přečti si

Opalování

Výborně se hodí pro všechny druhy pokožky včetně nejcitlivějších. Extra panenský olivový olej je účinným přírodním zdrojem hydratace, který obnovuje ochrannou funkci pokožky a působí také jako antioxidant a zpomaluje stárnutí, zároveň změkčuje a posiluje pokožku. Aloe vera pokožku současně hydratuje a vyživuje a účinně působí proti zánětům. Je ideální pro citlivou a jemnou pokožku.

Přečti si