Shopping Cart

No products in the cart.

Kazeta S Jednodrůhovým Extra Panenským Olivovým Olejem Hojiblanca

500 ml | 92,2 Kč / 100 ml
Skladem

461,00  včetně DPH

Kazeta s jednoodrůhovým olejem Hojiblanca La Chinata obsahuje jednu láhev tohoto extra panenského olivového oleje uloženou v elegantní kazetě ideální pro použití jako dárek.

Tento extra panenský olivový olej se získává z oliv odrůdy Hojiblanca, velmi typické pro Andaluzii, vyskytující se především v provinciích Sevilla a Málaga a v jižních částech provincie Córdoba. V těchto oblastech sklízíme jen takové plody, které spojují vlastnosti hodnocené jako zásadní pro získání extra panenského oleje nejvyšší kvality.

Díky rané sklizni oliv se nám daří získávat extra panenský olej nejvyšší kvality a tak zajišťovat uchování jeho organoleptických vlastností.

Pouze díky tomuto způsobu výběru jsme schopni našim zákazníkům zaručit panenský olej, jehož kvalitou jsme si zcela jisti.

Odrůda Hojiblanca La Chinata je známá pro svou bylinnou chuť s počátečními jemnými odstíny. V hrdle zanechává jemnou pikantnost a dozvuk po mandlích. Jeho aroma připomíná čerstvé ovoce, čerstvě posekanou trávu a bílé květy.
Jedná se o ideální druh extra panenského olivového oleje pro modré ryby jako je například tuňák nebo losos, stejně jako pro carpaccia s masem a rybami.

Obsah: 500 ml.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kazeta S Jednodrůhovým Extra Panenským Olivovým Olejem Hojiblanca“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *