Shopping Cart

No products in the cart.

Kaviár Z Extra Panenského Olivového Oleje

50 ml | 530 Kč / 100 ml
Skladem

265,00  včetně DPH

Se značkou La Chinata jsme znovu objevili klenot středomořské stravy, extra panenský olivový olej. Zde ho nabízíme ve formě těchto kuliček připomínajících kaviár. Jedná se o jedinečný gurmánský produkt vybuchující v ústech a vytvářející tak vynikající chuťový zážitek, protože toto vybuchování nám umožňuje vychutnat celý charakter oleje předtím, než se smísí s ostatními ingrediencemi.

Nabízíme ho jako lesklé pozlacené perly zavinuté do jemné a takřka neviditelné slupičky. Výborně se tedy hodí pro studené pokrmy, například saláty, octové omáčky, zvěřinu, studené polévky nebo gazpacha, lze ho také rozhodně doporučit jako doplněk k rybám a masům, kterým dodá nejen chuť vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje, ale také velmi originální vzhled.
Tímto způsobem La Chinata znovu sjednocuje tradici a avantgardu revolučním gastronomickým produktem, v němž využívá inovačních kulinářských technik, aniž by přitom došlo ke ztrátě tradiční chuti původní suroviny, kterou je zde extra panenský olivový olej. Uvádíme tak na trh unikátní produkt s vynikajícími vlastnostmi, který navíc dodává pokrmům ozvláštňující nádech díky své delikátní prezentaci ve formě kaviáru.

Obsah 50 ml.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Kaviár Z Extra Panenského Olivového Oleje“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *