Shopping Cart

No products in the cart.

Jednodruhového Olivového Oleje Mini Box „Cata 4 x 25 ml“

100 ml | 168 Kč / 100 ml
Skladem
(Hodnocení: 2)

168,00  včetně DPH

Ochutnávkový box mini La Chinata je nabízen v elegantní průhledné kazetě a obsahuje čtyři odrůdy extra panenského olivového oleje ve velikosti mini. Jedná se o odrůdy Hojiblanca, Arbequina, Picual a Manzanilla Cacereña, přičemž poslední uvedená je nejcharakterističtějším a takřka rozpoznávacím znakem výrobků La Chinata.

Tento box byl vytvořen pro všechny, kdo si přejí vychutnávat různá aroma a esence a hledají jedinečnou chuť pro své pokrmy. Každá z těchto odrůd se navíc doporučuje pro rozdílné druhy pokrmů.

Díky svému malému formátu je vynikající jako dárek, hodí se pro přepravu v letadle nebo pro případ, že večeříme mimo dům.

Obsah:
1 láhev extra panenského olivového oleje Arbequina 25 ml.
1 láhev extra panenského olivového oleje Hojiblanca 25 ml.
1 láhev extra panenského olivového oleje Picual 25 ml.
1 láhev extra panenského olivového oleje Manzanilla Cacereña 25 ml.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Extra panenský olivový olej Manzanilla Cacereña se připravuje z nejvýznačnější odrůdy oliv v rámci označení původu Gata-Hurdes a setkáváme se s ní především a téměř výhradně na severu provincie Cáceres. Nabízí velmi vyváženou chuť na pomezí mezi pikantní, jemnou a trpkou.

Vzhledem k vlastnostem dané odrůdy oliv, která nabízí malý výnos oleje, přináší proces jeho získávání v porovnání s dalšími odrůdami vyšší náklady. Extra panenský olivový olej Manzanilla Cacereña je nejvšestrannější produkt, proto je ideální pro všechny druhy kulinářských receptů.

Na druhou stranu extra panenský olivový olej Picual nabízí silnou konzistenci. A jeho chuť je lehce trpká a pikantní, jeho aroma připomíná ovocné plody. Tento extra panenský olivový olej velmi dobře snáší vysoké teploty, proto je vynikající pro všechny druhy smažení.

Extra panenský olivový olej Arbequina se zase vyrábí z jemné, lehké a sladké odrůdy oliv s hebkou texturou a má sladkou ovocnou chuť s odstíny jablka a mandlí. S ohledem na svou hebkost a lehkost se doporučuje k čerstvým i tepelně upraveným plodinám, rybám připravovaným v páře, stejně jako k propracovaným pokrmům, omáčkám a dezertům, protože přináší chuť, která nezakrývá ostatní.

A nakonec extra panenský olivový olej Hojiblanca charakteristický svou zeleninovou chutí se sladkými tóny zanechávající v hrdle jemnou pikantnost a dozvuk po mandlích. Jeho aroma připomíná čerstvé ovoce a bílé květy. Jedná se o ideální druh extra panenského olivového oleje pro modré ryby jako je například tuňák nebo losos, stejně jako pro carpaccia s masem nebo rybami.

2 recenze Jednodruhového Olivového Oleje Mini Box „Cata 4 x 25 ml“

 1. 5
  (Hodnocení: 2)
  100% of custommers recommend this product
  5 Stars100%4 Stars0%3 Stars0%2 Stars0%1 Star0%
 2. Mini ale s obrovskou chutí

  Zakoupil jsem jako dárek partnerům z práce. Byli velice příjemně překvapeni. Od té doby kupují pravidelně.

  0 of 0 found this review helpful
 3. Paťa

  Ideální jako dárek

  Krásné balení, super jako dárek.

  0 of 0 found this review helpful
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *