Shopping Cart

No products in the cart.

Iberská Šunka Zlaté Kvality

80 g | 518,75 Kč / 100 g
Skladem
(Hodnocení: 2)

415,00  včetně DPH

Iberská šunka zlaté kvality pochází z prasat, krmených výhradně žaludy a přírodními bylinkam z oblasti Dehesa Extremeña.
Tato prasata se mohou pochlubit životem ve volné pastvině s dostatečným prostorem v oblasti Dehesa Extremeña.
Tato oblast je známá velkým množstvím vysoce kvalitních žaludů a díky svým rozlehlým plochám umožňuje prasatům volně se pohybovat a krmit v dokonalém klimatu, který podporuje jejich přirozený vývoj.
Výsledkem je iberská šunka založená na krmivu ze žaludů s tukem se zlatavým a narůžovělým vzhledem. Maso má barevný tón mezi tmavě červenou a růžovou barvou. Chuť je jedinečná a bezkonkurenční, velmi hladká a aromatická s množstvím odstínů. Její textura je jemná a krémová a díky množství kvalitního tuku se snadno rozpustí v ústech.
Tato iberská šunka obsahuje přirozenou kyselinu olejovou, která je stejně tak obsažená v našem extra panenském olivovém oleji. Je to díky žaludům, kterými se prasata živí.
Iberská šunka La Chinata je pečlivě a ručně krájena na tenké plátky a je uložena do spirálového tvaru připraveného k jídlu. Doporučujeme vyjmout šunku z ledničky alespoň hodinu před konzumací, aby byla zachována ta správná teplota a plná vůně a chuť.
Je to vynikající produkt, který lze kombinovat několika kapkami Extra panenského olivového oleje La Chinata, nebo lze přikusovat s našimi Regañás. Stejně tak se velmi dobře páruje s našimi červenými víny nebo s ochuceným řemeslným pivem s olivami La chinata.

Obsah: 80 gramů

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

SLOŽENÍ:

Pyrenejská šunka krmená žaludem (50% iberské plemeno), sůl, konzervant (E-252), okyselovadlo (E-316) a cukr.

Výživové údaje na 100g: Energetická hodnota 1354 kJ/324 kcal, Celkový tuk 14,3g, Nasycený tuk 6,2g, Sacharidy 0,3g, Cukr 0,3g, Dietní vláknina 0g, Bílkoviny 36,2g, Sůl 2,5g.

Uchovávejte v chladničce mezi 5ºC a 12ºC.

Konzumujte při pokojové teplotě (25ºC), abyste ocenili veškerou jeho chuť a vůni.

2 recenze Iberská Šunka Zlaté Kvality

 1. 5
  (Hodnocení: 2)
  100% of custommers recommend this product
  5 Stars100%4 Stars0%3 Stars0%2 Stars0%1 Star0%
 2. Miluju jamón

  Konečně výrobek, který mě svou výraznou a skvělou chutí přenese do Španělska. Schváleno mými španělskými kamarády žijícími v ČR.

  0 of 0 found this review helpful
 3. iberska sunka

  skvela chut

  0 of 0 found this review helpful
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…