Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Peelingové Mýdlo

100 g | 92 Kč / 100 g
Skladem

92,00 

Peelingové mýdlo La Chinata je vyrobeno z extra panenského ekologického olivového oleje a malých zrnek z olivových pecek a vydává jemnou a přirozenou vůni.

Rozemleté olivové pecky hloubkově čistí póry, velmi jemně odstraňují odumřelé buňky a nadbytečný maz a tak vylepšují texturu a vzhled pokožky a zanechávají po sobě příjemný dojem čistoty a jemnosti. Navíc je obohaceno o přírodní aktivní složky, například minerální vody, které přinášejí pokožce větší svěžest a zářivost.

Při sprchování nebo koupání nanášejte každý den jemně na pokožku, zvláště v drsnějších oblastech jako jsou lokty či paty. Výsledkem bude hebká, čistá a voňavá pokožka.

Pro dokončení doporučujeme nanést na pokožku náš přípravek {{block type=”catalog/product_new” product_id=”41″ template=”catalog/product/view/insert_link.phtml”}} pro prodloužení příjemného pocitu.

Hmotnost: 100 gramů.

Složení
SODNÝ palmate sodná Palm KERNELATE, AQUA (TERMAL voda), glycerin, dlaň kyselina, palmojádrový kyselina, VODA, OLEA europaea, chlorid sodný, tetrasodná EDTA, etidronová kyselina, OLEA europaea Nejdůležitější údaje, HYDROLOCY, HYDROPOLY, HYDROLOCY, HYDROLOCY, OLEAEAON, SEEDLOW, LOW, etidronová kyselina. -CYKLOHEXENEKARBOXALDEHYD, LIMONEN, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, CI 19140, CI 42080.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Peelingové Mýdlo“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *