Shopping Cart

No products in the cart.

Iberské Rameno (Paleta de Bellota Ibérica)

80 g | 477,5 Kč / 100 g
Skladem

382,00  včetně DPH

Pyrenejské rameno z prasat krmených žaludem La Chinata pochází z kusů iberských prasat chovaných a krmených výhradně žaludy a přírodními bylinami z Dehesa Extremadura.

Tato prasata se chlubí tím, že byla chována na volné pastvě v rozsáhlých oblastech Dehesa Extremadura a jsou krmena žaludy.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Oblast Dehesa Extremadura produkuje velké množství vysoce kvalitních žaludů a díky svým velkým plochám umožňuje prasatům volný pohyb a výjimečnou potravu v ideálních klimatických podmínkách pro jejich vývoj.

Šťavnaté a jemné

Výsledkem je šťavnaté a jemné iberské rameno s měkkým a rozpouštějícím se tukem na patře. Jeho chuť je intenzivní a perzistentní, s dokonalou rovnováhou mezi chutí masa a tuku.

Toto žaludem krmené iberské rameno přirozeně obsahuje kyselinu olejovou, stejnou jako v našem extra panenském olivovém oleji,
který pochází ze žaludů, kterými jsou tato iberská prasata krmena.

Řemeslné krájení nožem

Pyrenejské rameno krmené žaludem La Chinata je zabaleno v pečlivém obalu s tenkými plátky nakrájenými ručně nožem a již umístěnými ve tvaru spirály připravenými k podavání. Doporučuje se vytáhnout z lednice alespoň hodinu předem, aby se produkt
vytemperoval a bylo možné ocenit veškerou jeho vůni a chuť.

Je to vynikající produkt, který může být doplněn několika kapkami extra panenského olivového oleje La Chinata a také našimi Regañás
s extra panenským olivovým olejem. Stejně tak se velmi dobře doplňuje s našimi Červenými víny a také s naším řemeslným pivem aromatizovaným olivami 330 ml.

INGREDIENCE
Pyrenejská plec krmená žaludem, sůl, (E-451i), konzervant (E-250,E252), antioxidant (E-316), cukr.

Výživové údaje na 100 g: celkový tuk 26 g, nasycené tuky 9,3 g, sacharidy 0,5 g, cukr 0,5 g, dietní vláknina 0 g, bílkoviny 30,7 g, sůl 4,4 g.

Uchovávejte v chladničce mezi 5ºC a 12 ºC.

Neobsahuje alergeny.

 

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Iberské Rameno (Paleta de Bellota Ibérica)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…