Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Iberská Šunka Ramínko z Prasat Krmených Žaludy Kousek (Paleta de Bellota Ibérica)

5700 g | 105,18 Kč / 100 g
Skladem

Original price was: 6.500,00 Kč.Current price is: 5.995,00 Kč. včetně DPH

Iberská šunka ramínko od La Chinata pochází z kusů prasat iberského plemene chovaných a krmených výhradně žaludy a přírodními bylinami z pastvin kraje Extremadura (Španělsko).

Tato prasata se chlubí tím, že byla chována na volné pastvě v rozsáhlých oblastech kraje Dehesa Extremadura a jsou krmena žaludy z éry montanery.

Dehesa Extremadura produkuje velké množství vysoce kvalitních žaludů a díky svým velkým plochám umožňuje prasatům volný pohyb a výjimečnou potravu v ideálních klimatických podmínkách pro jejich vývoj.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Šťavnaté a jemné

Výsledkem je šťavnatý a jemný kousek s intenzivní a přetrvávající chutí se sladkými a slanými nuancemi.

Na druhou stranu toto iberské ramínko z prasat krmených žaludem přirozeně obsahuje kyselinu olejovou, stejnou náš extra panenský olivový olej.
Dodává se v kuse připraveném ke krájení.

Je to vynikající produkt, který může být doplněn několika kapkami extra panenského olivového oleje La Chinata, stejně jako našimi Rustikálními Regañás s extra panenským olivovým olejem nebo Picos s extra panenským olivovým olejem. Stejně tak se velmi dobře kombinuje s našimi červenými víny, stejně jako s našimi šumivými víny Cava Brut Nature nebo s naším řemeslným pivem aromatizovaným olivami 330 ml.

INGREDIENCE

Vepřová šunka 50% iberská, sůl, konzervant (E-252, E-250), antioxidant (E-316) a cukr.

Výživové údaje na 100 g: celkový tuk 26 g, nasycené tuky 9,3 g, sacharidy 0,5 g, cukr 0,5 g, dietní vláknina 0 g, bílkoviny 30,7 g, sůl 4,4 g.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Iberská Šunka Ramínko z Prasat Krmených Žaludy Kousek (Paleta de Bellota Ibérica)“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…