Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Hmoždíř Z Olivového Dřeva

Skladem

665,00  včetně DPH

Řemeslo a tradice jdou ruku v ruce, když mluvíme o tomto hmoždíři z olivového dřeva. Tento prvek, který je součástí středomořské kulinářské tradice, je elegantní a praktický.

Takový kousek nemohl chybět, aby bylo možné rozemlít semínka, koření a bylinky, které jsou součástí kolekce Valle Coronado; na drcení nebo mletí jakékoli přísady pro zvýraznění vůně, textury a chuti.

Jedná se o ručně vyráběný hmoždíř, ideální pro přípravu omáček, dresinků a směsí koření, aby vylepšil naše recepty a dodal jim
gurmánský nádech.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Olivové dřevo

Díky tomu, že je vyroben ze špičkového dřeva, nebude materiálem absorbováno aroma vydávané drceným jídlem nebo kořením. Kromě toho je tento hmoždíř z olivového dřeva odolný, snadno ovladatelný a všestranný.

Jak uchovat kuchyňské nádobí z olivového dřeva?

Pro správnou ochranu a údržbu tohoto a jakéhokoli nádobí vyrobeného z olivového dřeva doporučujeme následující:

  • Nevkládejte toto nádobí do myčky: tento spotřebič, přestože je velmi užitečný a účinný, může poškodit a zkrátit životnost výrobku. Navíc ubírá lesk našemu kuchyňskému nádobí vyrobenému z olivového dřeva.
  • Umývejte ručně vašim obvyklým prostředkem na nádobí: tímto způsobem zajistíme zvláštní péči a nedojde k „špatnému zacházení s materiálem“.
  • Neuchovávejte ve vlhkém prostředí: pamatujte, že se jedná o dřevo a to, jako organický materiál, může vést k množení bakterií.
  • Nechte zcela uschnout: Položení nádobí na výšku a jeho vysušení na vzduchu je nejlepší způsob, jak ukončit proces čištění. Dřevo navlhčete olejem: po umytí získá dřevo dehydratací bělavý odstín. Z tohoto důvodu je nutné nádobí potřít olivovým olejem a nechat vstřebat, aby získal zpět svůj lesk a přirozené barvy.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Hmoždíř Z Olivového Dřeva“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…