Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Španělský gourmet

Od tradiční po nejvíce exotické. Představujeme Vám všechny koření z Valle Coronado a dáváme Vám pár nápadů na využití a informace o chuti. Tímto způsobem otevíráme dveře světu plný chutí, aromata a textur. Vítejte v Valle Coronado!

Přečti si

Ochucené oleje

Dodejte svým pokrmům speciální nádech s naším výběrem ochucených olejů. Vyrobeno z vysoce kvalitních surovin a se širokou škálou chutí a textur. Vyberte si perfektní dresink, který vylepšíte, od svých nejjednodušších nebo tradičních receptů až po ty nejsofistikovanější. Překvapí vás!

Přečti si

Připravená Jídla

Pokud máte rádi tradiční jídla, ale jste líní je vařit, připravíme je pro vás! Máme několik jídel tradiční kuchyně připravovaných s velkou péčí a ze surovin nejvyšší kvality, abyste si mohli vychutnat domácí recepty. Od plněných papriček po madridské dršťky, fazolový guláš, kordovský volský oháň nebo klasickou přípravu bramborové omelety. Už nemáte výmluvu k jídlu.

Přečti si

Uzeniny a sýry

La Dehesa Extremeña nabízí nespočet vysoce kvalitních produktů, mezi které patří sýry a iberské produkty. Zde najdete široký katalog uzených a vyzrálých sýrů… kozích i ovčích. Stejně tak, pokud hledáte výběr iberských šunek, máme jak šunky cebo de campo z iberských prasat chovaných pod širým nebem, tak iberské šunky z prasat krmených žaludy. Nakrájené na plátky.

Přečti si

Sladkosti

Máte chuť na sladké? Je to pro vás! Všechny naše různé řemeslné sladkosti a čokoláda shromážděné v této sekci, ze kterých se vám budou sbíhat sliny. Navíc jsou vyrobeny z extra panenského olivového oleje a surovin nejvyšší kvality. Pokud hledáte něco sladkého ke svačině, snídani nebo svačině, najdete to zde.

Přečti si

Aperitivy a Slané Snacky

Pro gurmánské občerstvení, toto je vaše sekce! Máme širokou škálu občerstvení a předkrmů, od oliv po nakládané okurky, chipsy s extra panenským olivovým olejem… až po oříšky s gurmánským nádechem. Vše, co si potřebujete vychutnat sami nebo v doprovodu předkrmu.

Přečti si

Konzervy

Mořské plody konzervy jsou nejlepší možností, jak přidat ryby do jídelníčku jednoduchým a rychlým způsobem. Konzervy si zachovávají všechny nutriční vlastnosti ryb a korýšů, protože jsou připraveny ihned po ulovení, aby byly konzervovány bez téměř jakékoli manipulace. Konzervy se navíc skvěle hodí pro mnoha receptů.

Přečti si

Marmelády

Odvážné a sofistikované, v této sekci máme džemy pro všechny chutě s kombinací chutí, které najdete pouze v La Chinata. Řeč je o mangu a cava, fíku, vanilce a pepři, jahodě a růžovém pepři, pepřovém džemu a mnoha dalších. Stejně tak vás vyzýváme, abyste si sladili nápoje a dezerty nutričně našimi medy.

Přečti si

Medy

Naše medy jsou bohatým nutričním zdrojem a mají velmi jemnou a aromatickou chuť. Navíc mají mnoho léčivých vlastností, proto doporučujeme jíst jednu polévkovou lžíci denně, aby byla zajištěna ochrana organismu.

Přečti si

Nápoje

Máte chuť se napít? Zde najdete nápoje, které hledáte. Od šťávy z aloe vera až po řemeslné pivo ochucené olivami nebo naše vína. Máme také bylinné nálevy ze základu z olivových listů s různými kombinacemi plodů a listů.

Přečti si

Octy

Dodejte svým pokrmům speciální nádech s naším výběrem octů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních surovin a se širokou škálou chutí a textur. Vyberte si perfektní dresink, který vylepšíte od svých nejjednodušších nebo tradičních receptů až po ty nejsofistikovanější. Překvapí vás!

Přečti si

Omáčky

Objevte naše tradiční salsy! Máme jich širokou nabídku ochucených olivovým extra panenským olejem, dají extra chuť každému jídlu.

Přečti si

Paštiky

Zeleninové krémy a paštiky La Chinata jsou delikatesou, proto vždy patří mezi naše nejprodávanější produkty. Kromě přípravy z vysoce kvalitních surovin a extra panenského olivového oleje jsou většinou inspirovány oblastí Dehesa Extremadura. Mezi mnoha dalšími tak najdeme iberské příchutě, třešně, zvěřinu jako koroptev nebo bažanta nebo morcilla.

Přečti si

Zeleninový

Milujeme naši zem, milujeme její produkty a chceme posílit vazby mezi malými farmáři v této oblasti a našimi zákazníky. Z tohoto důvodu jsme vytvořili sekci s tím nejlepším z Extremadury, výběr extremadurských pokladů, které je jinak těžké získat jinde, než mimo místo výroby. Jedná se o ručně vyrobené výrobky.

Přečti si