Shopping Cart

No products in the cart.

Extra Panenský Olivový Olej Ve Spreji 200 Ml

200 ml | 107,5 Kč / 100 ml
Skladem
(Hodnocení: 1)

215,00  včetně DPH

Extra panenský olivový olej ve spreji La Chinata představuje pohodlné balení dokonalé pro obohacení pokrmů jednoduchým a zdravým způsobem, protože lze při přípravě každého pokrmu snadno dávkovat jeho množství a lze ho tedy velmi doporučit pro redukování příjmu kalorií v průběhu redukčních diet. Lze tak také snadněji zabránit ulpívání potravin na pánvi při pečení.

Neplnitelná nádoba.

 

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Extra panenský olivový olej v této nádobce je vysoké kvality. Získává se z výběru oliv sklizených v oblasti Sierra de Gata nacházející se na severozápadě provincie Cáceres (Španělsko). Vybírají se výhradně nejlepší olivy zaručující našim zákazníkům získání extra panenského olivového oleje vysoké kvality. Olivy musí být v optimálním stupni zralosti, čisté, zdravé a bez zjevné vnější vady.

Náš extra panenský olivový olej je charakterizován především čtyřmi faktory:
– Jasně žlutá barva s určitými odstíny zelené.
– Jemná a plochá chuť, bez trpkosti a hořkosti charakteristické pro oleje z jižního Španělska. Dosahujeme tak velmi příjemné chuti, díky níž je vychutnávání tohoto panenského oleje skutečnou rozkoší.
– Velmi husté aroma zralého ovoce.
– Mimořádně vysoký obsah mastných kyselin, který činí tento olej jedním z nejdokonalejších z veškeré produkce z různých regionů Španělska.

Oblast Sierra de Gata je charakteristická svými olivami určenými z velké části pro přímou konzumaci. Hovoříme zde o stolních olivách známých po celém Španělsku jako „manzanilla cacereña“. Tyto olivy mají velmi vyrovnanou texturu i chuť, takže zanechávají na patře příjemné aroma. A velkou část tohoto aromatu je možné vychutnávat i v našem extra panenském oleji, pro který se využívají plody menších rozměrů. Ty nemohou být určeny pro přímou konzumaci, ovšem náš panenský olej La Chinata tak získává jejich nejznámější charakteristické vlastnosti.

Obsah: 200 ml.

1 recenze Extra Panenský Olivový Olej Ve Spreji 200 Ml

 1. 5
  (Hodnocení: 1)
  100% of custommers recommend this product
  5 Stars100%4 Stars0%3 Stars0%2 Stars0%1 Star0%
 2. Už bylo na čase

  Ideální pro horkovzdušnou frytézu.

  0 of 0 found this review helpful
Přidat recenzi

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *