Shopping Cart

No products in the cart.

Extra Panenský Olivový Olej V Plechovce 500 Ml

500 ml | 50,6 Kč / 100 ml
Skladem

253,00  včetně DPH

Extra panenský olivový olej La Chinata se získává z výběrových oliv sklizených v oblasti Sierra de Gata, která se nachází na severozápadě provincie Cáceres (Španělsko). Sbírají se zde výhradně nejlepší olivy, které pro naše zákazníky zajišťují získání extra panenského olivového oleje vysoké kvality.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Olivy musí být v optimálním stupni zralosti, čisté, zdravé a bez zjevné vnější vady.

Náš extra panenský olivový olej je charakterizován především čtyřmi faktory:

– Jasně žlutá barva s určitými odstíny zelené.
– Jemná a plochá chuť, bez trpkosti a hořkosti charakteristické pro oleje z jižního Španělska. Dosahujeme tak velmi příjemné chuti, díky níž je vychutnávání tohoto panenského oleje skutečnou rozkoší.
– Velmi husté aroma zralého ovoce.
– Mimořádně vysoký obsah mastných kyselin, který činí tento olej jedním z nejdokonalejších z veškeré produkce z různých regionů Španělska.

Oblast Sierra de Gata je známá svými olivami určenými povětšinou k přímé konzumaci. Hovoříme zde o stolních olivách známých po celém Španělsku jako “manzanilla cacereña”. Tyto olivy mají velmi vyrovnanou texturu i chuť, takže zanechávají na patře příjemné aroma.

A velkou část tohoto aromatu je možné vychutnávat i v našem extra panenském oleji, pro který se využívají plody menších rozměrů. Ty nemohou být určeny pro přímou konzumaci, ovšem náš panenský olej La Chinata tak získává jejich nejznámější charakteristické vlastnosti.

Balení v plechovkách zachovává všechny vlastnosti oleje a je důležité zvolit si velikost odpovídající zamýšlené konzumaci tak, aby nedocházelo k příliš dlouhému skladování, protože po otevření obalu se jeho kvalita a chuť postupně zhoršuje.
Plechovka je lehký obal a její přeprava je ještě usnadněna díky uchu. Kromě toho se díky tvaru obalu snadno skladuje a zabraňuje styku s kyslíkem a světlem, tedy dvěma faktory ovlivňujícími postupnou ztrátu kvality oleje.

Obsah: plechovka 500 ml.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Extra Panenský Olivový Olej V Plechovce 500 Ml“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *