Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Extra Panenský Olivový Olej Plechovka 100 ml ŠPANĚLSKO

100 ml | 75 Kč / 100 ml
Skladem

75,00  včetně DPH

Extra panenský olivový olej La Chinata se získává z výběru španělských oliv sbíraných v oblasti Sierra de Gata, která se nachází severozápadně od provincie Cáceres. Tam jsou vybírány pouze ty nejlepší olivy, abychom našim klientům zaručili získání vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje.

Formát plechovky zachovává všechny vlastnosti oleje a je důležité zvolit vhodnou velikost podle jeho spotřeby, aby nedošlo  k dlouhodobému skladování po otevření, jeho kvalita a chuť se snižují.

Toto balení je malé a lehké, takže se snadno přepravuje a skladuje. Kromě toho zabraňuje kontaktu s kyslíkem a světlem, což jsou dva faktory, které ovlivňují zhoršení kvality oleje. A pokud hledáte personalizovanější přístup, tato plechovka má krásný design s ilustracemi, které představují některé emblematické památky Španělska, které nepochybně vyniknou ve vaší kuchyni.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Extra panenský olivový olej „La Chinata“ je olej z oliv sbíraných v oblasti Sierra de Gata na severozápadě provincie Cáceres (Španělsko). V této oblasti sbíráme pouze ty plody, které mají vlastnosti, které považujeme za zásadní pro získání velmi kvalitního Extra panenského olivového oleje. Olivy musí být v optimální úrovni zralosti, čisté, zdravé a bez zjevných vnějších vad.

Pouze tímto systémem výběru můžeme našim klientům zaručit označení Extra Virgin, u které jsme si z hlediska kvality zcela jisti.

Náš extra panenský olivový olej je v zásadě charakterizován čtyřmi faktory:

  • Intenzivní žlutá barva s několika stopami zelené.
  • Sladká a plochá chuť, bez štiplavosti nebo hořkosti charakteristické pro oleje z jižního Španělska. Proto je dosaženo velmi příjemné chuti na patře, díky kterému je ochutnávka těchto panenských olejů skutečným potěšením.
  • Velmi hutná vůně zralého ovoce.
  • Velmi vysoký obsah mastných kyselin, díky nimž jsou tyto panenské oleje jedny z nejdokonalejších ze všech, které byly získány v různých olivových oblastech Španělska.

Musíme mít na paměti, že v oblasti La Sierra de Gata je většina oliv určena k přímé konzumaci, tedy stolní olivy, které se těší zaslouženému věhlasu po celém Španělsku (slavné olivy „Manzanilla Cacereña“). Jsou vysoce ceněny pro svou texturu a chuť, díky které jsou velmi příjemné na patře.

Olej se získává z oliv, které vzhledem k jejich malé velikosti nemohou být určeny k přímé spotřebě, takže extra panenský získaný z těchto plodů si zachovává všechny své nejcharakterističtější přednosti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Extra Panenský Olivový Olej Plechovka 100 ml ŠPANĚLSKO“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…