Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob. Čerstvý Extra Panenský Olivový Olej naší nové sezóny je nyní k dispozici, vyrobený z prvních oliv ze sklizně, limitovaná edice, do vyprodání zásob.
Shopping Cart

No products in the cart.

Extra Panenský Olivový Olej Plechovka 100 ml MADRID

100 ml | 75 Kč / 100 ml
Skladem

75,00  včetně DPH

Extra panenský olivový olej La Chinata se získává z výběru oliv sbíraných v regionu Sierra de Gata, který se nachází severozápadně od provincie Cáceres. Tam jsou vybírány pouze ty nejlepší olivy, abychom našim klientům zaručili získání vysoce kvalitního extra panenského olivového oleje.

Formát plechovky zachovává všechny vlastnosti extra panenského olivového oleje a je důležité zvolit vhodnou velikost podle vaší spotřeby, aby se po otevření dlouho neskladovala, jeho kvalita a chuť se nesnížily.

Tato plechovka je malá a lehká, takže se snadno přepravuje a skladuje. Kromě toho zabraňuje kontaktu s kyslíkem a světlem, což jsou dva faktory, které ovlivňují zhoršení kvality oleje. A pokud hledáte personalizovanější dárek, může mít krásný design panoramatu města Madrid, který bude nepochybně vyčnívat mezi ostatními vašimi kulinářskými produkty.

Dovozce: ALEMARAL & Partners s.r.o. | IČO: 08820856 | Panská 393/6 - 60200 Brno (Česká republika)

Extra panenský olivový olej „La Chinata“ je šťáva z oliv sbíraných v oblasti Sierra de Gata na severozápadě provincie Cáceres. V této oblasti sbíráme pouze ty plody, které mají vlastnosti, které považujeme za zásadní pro získání velmi kvalitní Extra Virgin.
Olivy musí být v optimální úrovni zralosti, čisté, zdravé a bez zjevných vnějších vad.

Pouze tímto systémem výběru můžeme našim klientům zaručit Extra Virgin, u které jsme si z hlediska kvality zcela jisti.

Náš extra panenský olivový olej je v zásadě charakterizován čtyřmi faktory:

  • Intenzivní žlutá barva s několika stopami zelené.
  • Sladká a plochá chuť, bez štiplavosti nebo hořkosti charakteristické pro oleje z jižního Španělska; Proto je dosaženo velmi příjemné chuti, díky které je ochutnávka těchto panenských olejů skutečným potěšením.
  • Velmi hutná vůně zralého ovoce.
  • Velmi vysoký obsah mastných kyselin, díky nimž jsou tyto panenské oleje jedny z nejdokonalejších ze všech, které byly získány v různých olivových oblastech Španělska.

Musíme mít na paměti, že v oblasti La Sierra de Gata je většina oliv určena k přímé konzumaci, tedy stolní olivy, které se těší zaslouženému věhlasu po celém Španělsku (slavné olivy „Manzanilla Cacereña“). Jsou vysoce ceněny pro svou texturu a chuť, díky které jsou velmi příjemné na patře.

Olej se získává z oliv, které vzhledem k jejich malé velikosti nelze použít k přímé konzumaci, takže extra panenský získaný z těchto plodů si zachovává všechny své nejcharakterističtější přednosti.

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Extra Panenský Olivový Olej Plechovka 100 ml MADRID“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Mohlo by se Vám líbit…